Zapisz się do gry

12.11.2004 - Sezon 3 zakończony - podsumowanie

Kolejny sezon zakończył się, Dziękujemy wszystkim, którzy spowodowali, że gra stała się jeszcze lepsza. W czasie tego sezonu liczba menadżerów została prawie podwojona, rosnąca społeczność jest naszym celem, tak więc chcemy podziękować wszystkim którzy pomogli w rozroście naszej społeczności.

Drużyna narodowa Finlandii zdobyła pierwszy tytuł Mistrza Świata w tym sezonie, po pokonaniu drużyny Niemców 6:1 w finale. Brązowy medal trafił do reprezentacjiCzech po zwycięstwie 4:2 z drużyną Rosji. To jest druga medalowa pozycja na Mistrzostwach Świata dla drużyny Czechów (srebro w poprzednich mistrzostwach).
Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Świata w tym sezonie :
1. Finlandia
2. Niemcy
3. Czechy
4. Rosja

W finale Ligi Światowej szwajcarski zespół Tampa Bay Lightning pokonał niemiecką drużynę FC Rohrheim 04 w dwóch meczach i zdobył swój pierwszy i historyczny Puchar Ligi Światowej dla szwajcarskiej drużyny !
Finałowa klasyfukacja Ligi Światowej :
1. Tampa Bay Lightning
2. FC Rohrheim 04
3. HC Litvinov
4. Armo team

Nowy sezon wystartuje po dzisiejszym nocnym updacie i pierwsze ligowe mecze są planowane na 15-ego listopada..
Od godziny 16:00 wersja nowej gry będzie wprowadzana, tak więc od czego czasu gra będzie zamknięta na kilka godzin!