CUPA PRIETENIEI EDITIA A XXVI-A !!! |
---|
Hi mates,
Etapa 9+10 (sambata 12.12 / duminica 13.12):
Panzerele Banat - Young_Boys Cluj 4-3 / 2-3
Domnesti Penguins - Fulgerul Radauti 0-5 / 3-4
HK Ha. Holgersson 1980 beRBErs - Otelul Dunarea Galati Mit 1-6 / 0-9
Pinguinii Bucuresti - Udvarhelyi Sörcsapolók 1-5 / 0-11
VULTURII ROMANI - Tau'ri Warriors 1-1 / 1-5
GRUPA I:
1. Panzarele Banat …………………. /6-0-3/ … /23-20/ … 18p
2. VULTURII ROMANI ………….. /3-1-6/ … /24-30/ … 10p
3. Domnesti Penguins ………….…. /2-1-7/ … /13-34/ … 7p
4. Pinguinii Bucuresti …………..… /0-1-9/ … /6-52/ … 1p
5. HK H. H. 1980 beRBErs ………. /0-0-10/ … /9-69/ … 0p
GRUPA III:
1. Otelul Dunarea Galati Mit ………………. /10-0-0/ … /57-5/ … 30p
2. Tau'ri Warriors ………………………….. /7-1-2/ … /49-17/ … 22p
3. Fulgerul Radauti ………………………... /7-0-3/ … /36-17/ … 21p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók …………….…... /6-0-3/ … /42-21/ … 18p
5. Young_Boys Cluj …………………….…. /5-2-3/ … /29-15/ … 17p
Children of Dune - Asociatia Sportiva Argeseana 9-1 / 8-0
Super®Joe - SEPSI BIKAK 3-3 / 4-3
Isle of Wight Seagulls - HC HEROES 6-0 / 4-1
Steaua Rangers Sinaia - HC_Steaua_Bucuresti 1-2 / 3-1
HC Latzusca - Bqbq Sharks 1-11 / 1-12
GRUPA II:
1. Children of Dune ………….…..… /9-0-1/ … /57-17/ … 27p
2. Super®Joe …………..…….…….. /8-2-0/ … /40-14/ … 26p
3. Isle of Wight Seagulls ……….…. /6-2-2/ … /33-22/ … 20p
4. Steaua Rangers Sinaia …….……. /6-1-3/ … /54-22/ … 19p
5. HC Latzusca …………………… /0-0-10/ … /6-103/ … 0p
GRUPA IV:
1. SEPSI BIKAK ……………………. /5-1-4/ … /48-31/ … 16p
2. Bqbq Sharks ………………………. /4-1-5/ … /42-26/ … 13p
3. HC_Steaua_Bucuresti …………….. /3-2-5/ … /33-25/ … 11p
4. As. Sportiva Argeseana …………… /2-1-7/ … /31-52/ … 7p
5. HC HEROES ………………………/2-0-8/ … /25-45/ … 6p
beRBErul
Hi mates,
SFERTURI DE FINALA, sambata 19.12 SAU duminica 20.12 SAU miercuri 23.12, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- GRUPA PRO –
Panzarele Banat - Bqbq Sharks
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK
Otelul Dunarea Galati Mit - Super®Joe
Tau'ri Warriors - Children of Dune
- GRUPA AMATEUR –
Domnesti Penguins - As. Sportiva Argeseana
Pinguinii Bucuresti - HC_Steaua_Bucuresti
Fulgerul Radauti SAU Udvarhelyi Sörcsapolók - Steaua Rangers Sinaia
Isle of Wight Seagulls - Fulgerul Radauti SAU Udvarhelyi Sörcsapolók
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs - HC HEROES
Young_Boys Cluj - HC Latzusca
Meciul restant Panzerele Banat - Udvarhelyi Sörcsapolók se disputa deseara. Nu stiu cat va afecta clasamentul grupei III, dar va rog sa trimiteti o provocare unei echipe sambata si pentru cealalta echipa duminica sau miercuri – dupa cum aveti zilele libere…
NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.
- voi trimite deseara si HA-Mails cu programul din faza sferturilor de finala ...
beRBErul
Hi mates,
- voi lipsi 2, 3 zile si vom amana semifinalele pentru ziua de 30.12 sau week-endul 02-03.01.2016; am notat rezultatele din faza sferturilor de finala (cum sambata seara se face update-ul pentru noul sezon); voi reveni duminica dupa-masa cu programul semifinalelor.
- multumesc anticipat pentru intelegere,
beRBErul
Hi mates,
SFERTURI DE FINALA, sambata 19.12 SAU duminica 20.12 SAU miercuri 23.12, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- GRUPA PRO –
Panzarele Banat - Bqbq Sharks 1-3
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK 1-7
Otelul Dunarea Galati Mit - Super®Joe 3-1
Tau'ri Warriors - Children of Dune 5-2
- GRUPA AMATEUR –
Domnesti Penguins - As. Sportiva Argeseana ???
Pinguinii Bucuresti - HC_Steaua_Bucuresti 0-3
Fulgerul Radauti - Steaua Rangers Sinaia 1-7
Isle of Wight Seagulls - Udvarhelyi Sörcsapolók 3-1
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs - HC HEROES 2-5
Young_Boys Cluj - HC Latzusca 10-0
beRBErul
Hi mates,
Semifinale, Sambata 02.01 SAU Duminica 03.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- Grupa PRO -
Semifinale mari:
Bqbq Sharks - Tau'ri Warriors
SEPSI BIKAK - Otelul Dunarea Galati Mit
Semifinale mici:
Panzarele Banat - Children of Dune
VULTURII ROMANI - Super®Joe
- GRUPA AMATEUR -
Semifinale mari:
Domnesti Penguins - Isle of Wight Seagulls
HC_Steaua_Bucuresti - Steaua Rangers Sinaia
Semifinale mici:
As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti
- GRUPA ROOKIE –
HC HEROES - Young_Boys Cluj
HK H. H. 1980 beRBErs - HC Latzusca
beRBErul
Hi mates,
@sepsi63: - da se vor juca dar voi posta deseara meciurile ....
beRBErul
Hi mates,
Semifinale, Sambata 02.01 SAU Duminica 03.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- Grupa PRO -
Semifinale mari:
Bqbq Sharks - Tau'ri Warriors 1-3
SEPSI BIKAK - Otelul Dunarea Galati Mit 3-2
Semifinale mici:
Panzarele Banat - Children of Dune 0-7 (WO P. Banat)
VULTURII ROMANI - Super®Joe 0-8
- GRUPA AMATEUR -
Semifinale mari:
Domnesti Penguins - Isle of Wight Seagulls 0-2
HC_Steaua_Bucuresti - Steaua Rangers Sinaia 1-2
Semifinale mici:
As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók 0-7 (WO As. S. Arges.)
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti 2-6
- GRUPA ROOKIE –
HC HEROES - Young_Boys Cluj 5-3
HK H. H. 1980 beRBErs - HC Latzusca 3-2
beRBErul
Hi mates,
Finale, Sambata 09.01 SAU Duminica 10.01 SAU Miercuri 13.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Finala # 1-2
Tau'ri Warriors - SEPSI BIKAK
# 3-4
Bqbq Sharks - Otelul Dunarea Galati Mit
# 5-6
Children of Dune - Super®Joe
# 7-8
Panzarele Banat - VULTURII ROMANI
# 9-10
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia
# 11-12
Domnesti Penguins - HC_Steaua_Bucuresti
# 13-14
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti
#15-16
As. Sportiva Argeseana - Pinguinii Bucuresti
#17-18
HC HEROES - HK H. H. 1980 beRBErs
#19-20
Young_Boys Cluj - HC Latzusca
beRBErul
Hi mates,
cam asa stam in momentul de fata:
Finale, Sambata 09.01 SAU Duminica 10.01 SAU Miercuri 13.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Finala # 1-2
Tau'ri Warriors - SEPSI BIKAK - ambele echipe sunt implicate in meciuri oficiale HA; premiul va merge la SEPSI BIKAK
# 3-4
Bqbq Sharks - Otelul Dunarea Galati Mit .......
# 5-6
Children of Dune - Super®Joe in data de 13.01
# 7-8
Panzarele Banat - VULTURII ROMANI in data de 16.01
# 9-10
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia 0-7 (WO Isle…)
# 11-12
Domnesti Penguins - HC_Steaua_Bucuresti 1-2
# 13-14
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti in data de 16.01
#15-16
As. Sportiva Argeseana - Pinguinii Bucuresti 3-4
#17-18
HC HEROES - HK H. H. 1980 beRBErs 11-0
#19-20
Young_Boys Cluj - HC Latzusca 10-2
@sepsi63: - iti voi trimite cat de repede pot premiul;
- inscrierile pentru o noua editie vor incepe la 01.02
beRBErul