CUPA PRIETENIEI EDITIA XXVII !!! |
---|
Hi mates,
- pentru week-endul 09.04 + 10.04 as dori sa setati urmatoarele meciuri restante:
Otelul Dunarea Galati Mit - FC Banita Young Boys
Super®Joe - HC Latzusca
- pentru saptamana viitoare (miercuri) in cazul in care nu veti avea meci de cupa ...
Panzerele Banat - Pinguinii Bucuresti (doar un meci)
Domnesti Penguins - Steaua Rangers Sinaia (doar un meci)
Racing Pigeons - Bqbq Sharks (doar un meci)
- rog celelalte echipe din grupele I si III sa isi stabileasca meciuri amicale
Multumesc anticipat,
beRBErul
Data Adversar Încasări Acţiune Tip
09.04.2016 HC Latzusca Deplasare Anulează Amical
10.04.2016 HC Latzusca Acasă Anulează Amical
Eu am trimis provocarile , sper sa fie acceptate pana maine. Vad ca Radu nu a mai intrat de pe data de 05.04 pe joc.
Hi mates,
Etapa 9+10 (sambata 02.04 / duminica 03.04):
SEPSI BIKAK - HC Latzusca 4-2 / 6-0
Super®Joe - HC_Steaua_Bucuresti 6-1 / 10-1
Otelul Dunarea Galati Mit - VULTURII ROMANI 10-1 / 4-1
HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs - FC Banita Young Boys 3-3 / 5-2
HC Barót - Children of Dune 1-7 / 0-11
Young_Boys Cluj - Pinguinii Bucuresti 6-0 / 11-1
Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia 2-5 / 0-2
Domnesti Penguins - Fulgerul Radauti 2-1 / 4-2
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC HEROES 2-0 / 7-3
Republic of Ireland – Oltty 11-0 / 13-0
Racing Pigeons - Bqbq Sharks 0-10 /
GRUPA I:
1. SEPSI BIKAK …………………….. /7-0-3/ … /62-21/ … 21p
2. Otelul Dunarea Galati Mit …………/7-0-1/ … /52-11/ … 21p
3. Super®Joe …………………………/5-0-3/ … /41-18/ … 15p
4. HC Barót ………………………….. /3-1-6/ … /35-52/ … 10p
5. HK H. H. 1980 beRBErs …………../2-2-6/ … /20-55/ … 8p
GRUPA III:
1. Children of Dune …………………… /9-0-1/ … /63-16/ … 27p
2. VULTURII ROMANI ……………… /5-1-4/ … /32-30/ … 16p
3. HC_Steaua_Bucuresti ……………… /4-0-6/ … /22-54/ … 12p
4. HC Latzusca ………………………… /2-0-6/ … /19-46/ … 6p
5. FC Banita Young Boys ……….…….. /0-1-7/ … /8-61/ … 1p
GRUPA II:
1. Republic of Ireland ………………… /7-1-2/ … /52-13/ … 22p
2. Young_Boys Cluj ………………….. /7-1-2/ … /46-11/ … 22p
3. Panzerele Banat ……………………. /5-2-2/ … /51-16/ … 17p
4. Domnesti Penguins ………………… /5-0-4/ … /26-25/ … 15p
5. Racing Pigeons …………………….. /4-1-4/ … /27-35/ … 13p
6. Udvarhelyi Sörcsapolók …………… /2-1-4/ … /13-17/ … 6p
GRUPA IV:
1. Bqbq Sharks ………….………….. /8-1-0/ … /35-16/ … 25p
2. Steaua Rangers Sinaia ……………. /4-0-4/ … /18-33/ … 12p
3. Fulgerul Radauti …………………. /3-2-5/ … /31-24/ … 11p
4. HC HEROES …………………….. /2-1-7/ … /20-36/ … 7p
5. Pinguinii Bucuresti ………..……... /2-0-5/ … /18-34/ … 6p
6. Oltty ……………………………… /0-1-9/ … /6-78/ … 1p
beRBErul
Hi mates,
Etapa 11+12 (sambata 09.04 / duminica 10.04):
Young_Boys Cluj - Steaua Rangers Sinaia 1-1 / 2-3
Panzerele Banat - Fulgerul Radauti 4-0 / 3-2
Domnesti Penguins - HC HEROES 4-4 / 0-1
Udvarhelyi Sörcsapolók – Oltty 10-1 / 14-0
Republic of Ireland - Bqbq Sharks 2-4 / 1-1
Racing Pigeons - Pinguinii Bucuresti 3-4 / 3-3
Otelul Dunarea Galati Mit - FC Banita Young Boys 7-0 / 9-1
Super®Joe - HC Latzusca 7-3 / 13-0
Panzerele Banat - Pinguinii Bucuresti – pe 13.04
Domnesti Penguins - Steaua Rangers Sinaia -------
Racing Pigeons - Bqbq Sharks ------
GRUPA I:
1. Otelul Dunarea Galati Mit …………/9-0-1/ … /68-12/ … 27p
2. SEPSI BIKAK …………………….. /7-0-3/ … /62-21/ … 21p
3. Super®Joe …………………………/7-0-3/ … /61-21/ … 21p
4. HC Barót ………………………….. /3-1-6/ … /35-52/ … 10p
5. HK H. H. 1980 beRBErs …………../2-2-6/ … /20-55/ … 8p
GRUPA III:
1. Children of Dune …………………… /9-0-1/ … /63-16/ … 27p
2. VULTURII ROMANI ……………… /5-1-4/ … /32-30/ … 16p
3. HC_Steaua_Bucuresti ……………… /4-0-6/ … /22-54/ … 12p
4. HC Latzusca ………………………… /2-0-8/ … /22-66/ … 6p
5. FC Banita Young Boys ……….…….. /0-1-9/ … /9-77/ … 1p
GRUPA II:
1. Panzerele Banat ……………………. /7-2-2/ … /58-18/ … 23p
2. Republic of Ireland ………………… /7-2-3/ … /55-18/ … 23p
3. Young_Boys Cluj ………………….. /7-2-3/ … /49-15/ … 23p
4. Domnesti Penguins ………………… /5-1-5/ … /30-30/ … 16p
5. Racing Pigeons …………………….. /4-2-5/ … /33-42/ … 14p
6. Udvarhelyi Sörcsapolók …………… /4-1-4/ … /37-18/ … 13p
GRUPA IV:
1. Bqbq Sharks ………….………….. /9-2-0/ … /40-19/ … 29p
2. Steaua Rangers Sinaia ……………. /5-1-4/ … /22-36/ … 16p
3. Fulgerul Radauti …………………. /3-2-7/ … /33-31/ … 11p
4. HC HEROES …………………….. /3-2-7/ … /25-40/ … 11p
5. Pinguinii Bucuresti ………..……... /3-1-5/ … /25-40/ … 10p
6. Oltty ……………………………… /0-1-11/ … /7-102/ … 1p
beRBErul
Hi mates,
SFERTURI DE FINALA, sambata 16.04 SAU duminica 17.04 SAU miercuri 20.04, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- GRUPA PRO –
Otelul Dunarea Galati Mit - Steaua Rangers Sinaia
SEPSI BIKAK - Bqbq Sharks
Children of Dune - Republic of Ireland
VULTURII ROMANI - Panzerele Banat
- GRUPA AMATEUR –
Super®Joe - HC HEROES
HC Barót - Fulgerul Radauti
HC_Steaua_Bucuresti - Domnesti Penguins
HC Latzusca - Young_Boys Cluj
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs - Oltty
FC Banita Young Boys - Udvarhelyi Sörcsapolók
Racing Pigeons - Pinguinii Bucuresti
NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.
beRBErul
Hi mates,
- imi cer scuze dar saptamana trecut am fost plecat din Cluj - am intrat cat sa imi fac setarile - revin astazi cu programul pentru faza semifinalelor.
- multumesc anticipat pentru intelegere,
beRBErul
Hi mates,
SFERTURI DE FINALA, sambata 16.04 SAU duminica 17.04 SAU miercuri 20.04, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- GRUPA PRO –
Otelul Dunarea Galati Mit - Steaua Rangers Sinaia 4-3
SEPSI BIKAK - Bqbq Sharks 4-5
Children of Dune - Republic of Ireland 10-1
VULTURII ROMANI - Panzerele Banat 3-4
- GRUPA AMATEUR –
Super®Joe - HC HEROES 4-2
HC Barót - Fulgerul Radauti 5-3
HC_Steaua_Bucuresti - Domnesti Penguins 1-2
HC Latzusca - Young_Boys Cluj 0-4
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs – Oltty 5-3
FC Banita Young Boys - Udvarhelyi Sörcsapolók 0-7
Racing Pigeons - Pinguinii Bucuresti 0-5
beRBErul
Hi mates,
Semifinale, Sambata 30.04 SAU Duminica 01.05, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- Grupa PRO -
Semifinale mari:
Otelul Dunarea Galati Mit - Panzerele Banat
Bqbq Sharks - Children of Dune
Semifinale mici:
Steaua Rangers Sinaia - VULTURII ROMANI
SEPSI BIKAK - Republic of Ireland
- GRUPA AMATEUR -
Semifinale mari:
Super®Joe - Young_Boys Cluj
HC Barót - Domnesti Penguins
Semifinale mici:
HC HEROES - HC Latzusca
Fulgerul Radauti - HC_Steaua_Bucuresti
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs – Udvarhelyi Sörcsapolók
Oltty - Pinguinii Bucuresti
FC Banita Young Boys - Racing Pigeons
beRBErul
Hi mates,
Semifinale, Sambata 30.04 SAU Duminica 01.05, meciuri tip PLAY-OFF !!!
- Grupa PRO -
Semifinale mari:
Otelul Dunarea Galati Mit - Panzerele Banat 7-4
Bqbq Sharks - Children of Dune 0-3
Semifinale mici:
Steaua Rangers Sinaia - VULTURII ROMANI 5-1
SEPSI BIKAK - Republic of Ireland 1-2
- GRUPA AMATEUR -
Semifinale mari:
Super®Joe - Young_Boys Cluj 5-1
HC Barót - Domnesti Penguins 2-5
Semifinale mici:
HC HEROES - HC Latzusca 5-2
Fulgerul Radauti - HC_Steaua_Bucuresti 4-1
- GRUPA ROOKIE –
HK H. H. 1980 beRBErs – Udvarhelyi Sörcsapolók 2-4
Oltty - Pinguinii Bucuresti 4-11
FC Banita Young Boys - Racing Pigeons 1-4
beRBErul
Hi mates,
Finale, Sambata 07.05 SAU Duminica 08.05, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Finala # 1-2
Otelul Dunarea Galati Mit - Children of Dune
# 3-4
Panzerele Banat - Bqbq Sharks
# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Republic of Ireland
# 7-8
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK
# 9–10
Super®Joe - Domnesti Penguins
# 11-12
Young_Boys Cluj - HC Barót
# 13-14
HC HEROES - Fulgerul Radauti
# 15-16
HC Latzusca - HC_Steaua_Bucuresti
# 17-18
Udvarhelyi Sörcsapolók - Racing Pigeons
# 19-20
Oltty -FC Banita Young Boys
# 21-22
HK H. H. 1980 beRBErs - Pinguinii Bucuresti
beRBErul
Hi mates,
Finale, Sambata 07.05 SAU Duminica 08.05, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Finala # 1-2
Otelul Dunarea Galati Mit - Children of Dune 0-8
# 3-4
Panzerele Banat - Bqbq Sharks …
# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Republic of Ireland 0-5
# 7-8
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK 2-3
# 9–10
Super®Joe - Domnesti Penguins 7-2
# 11-12
Young_Boys Cluj - HC Barót 6-0
# 13-14
HC HEROES - Fulgerul Radauti 4-1
# 15-16
HC Latzusca - HC_Steaua_Bucuresti 2-1
# 17-18
Udvarhelyi Sörcsapolók - Racing Pigeons 4-0
# 19-20
Oltty -FC Banita Young Boys …
# 21-22
HK H. H. 1980 beRBErs - Pinguinii Bucuresti 0-7
Felicitari CoD pentru un nou trofeu - parca esti la trofeul cu numarul 5 ... nu .. ?
HA-Mail pentru premiu .... Vacantaaaa o perioada ....
beRBErul
iloveyouDasha 12:34:15, 11.05.16 Hi mates,
Felicitari CoD pentru un nou trofeu - parca esti la trofeul cu numarul 5 ... nu .. ?
beRBErul
Multumesc frumos. Da, am avut 4 consecutive.
Hi mates,
Pentru o scurta perioada de timp voi amana noua editie a Cupei Prieteniei....:( - week-endul trecut am avut un mic accident de mountain bike si am ceva probleme cu genunchiul stang - pana nu voi fi 100% refacut intru cat sa-mi fac modificarile de tactica si prea putin pe net - in rest in pat toata ziua, exceptand perioada de mers la job ... :(....
beRBErul
iloveyouDasha 16:48:55, 03.06.16 Hi mates,
Pentru o scurta perioada de timp voi amana noua editie a Cupei Prieteniei....:( - week-endul trecut am avut un mic accident de mountain bike si am ceva probleme cu genunchiul stang - pana nu voi fi 100% refacut intru cat sa-mi fac modificarile de tactica si prea putin pe net - in rest in pat toata ziua, exceptand perioada de mers la job ... :(....
beRBErul
Recuperare usoara, Marian!