Sign into the game





Manager davecze
 Hold  HC Rebel Poruba 
 Nationalitet Tjekkiet 
 Registreret fra 20:49, 15.02.2006 

Trofæer
              
              
              
alle trofæer

Historie
23.09.2021 - 2. plads i turneringen Slutspil, IV.2 liga Tjekkiet (91.sæson)
07.09.2021 - 1. placering i den regulære sæson af IV.2 liga Tjekkiet (91. sæson)
15.07.2021 - 3. plads i turneringen Slutspil, IV.2 liga Tjekkiet (90.sæson)
29.06.2021 - 1. placering i den regulære sæson af IV.2 liga Tjekkiet (90. sæson)
06.05.2021 - 8. plads i turneringen Slutspil, IV.2 liga Tjekkiet (89.sæson)
20.04.2021 - 4. placering i den regulære sæson af IV.2 liga Tjekkiet (89. sæson)
25.02.2021 - 1. plads i turneringen Slutspil, V.4 liga Tjekkiet (88.sæson)
09.02.2021 - 2. placering i den regulære sæson af V.4 liga Tjekkiet (88. sæson)
17.12.2020 - 1. plads i turneringen Slutspil, VI.8 liga Tjekkiet (87.sæson)
01.12.2020 - 2. placering i den regulære sæson af VI.8 liga Tjekkiet (87. sæson)
historie

TOPDIVISIONER