Sign into the game





Manager 41ninuk
 Hold  SLEZSKÝ⚒HAVÍŘOV 
 Nationalitet Tjekkiet 
 Registreret fra 14:34, 21.02.2009 

Trofæer
              
              
              
alle trofæer

Historie
15.07.2021 - 7. plads i turneringen Slutspil, VI.14 liga Tjekkiet (90.sæson)
29.06.2021 - 7. placering i den regulære sæson af VI.14 liga Tjekkiet (90. sæson)
06.05.2021 - 1. plads i turneringen Slutspil, VII.27 liga Tjekkiet (89.sæson)
20.04.2021 - 4. placering i den regulære sæson af VII.27 liga Tjekkiet (89. sæson)
09.02.2021 - 10. placering i den regulære sæson af VII.27 liga Tjekkiet (88. sæson)
01.12.2020 - 14. placering i den regulære sæson af VII.27 liga Tjekkiet (87. sæson)
22.09.2020 - 16. placering i den regulære sæson af VI.14 liga Tjekkiet (86. sæson)
14.07.2020 - 16. placering i den regulære sæson af V.7 liga Tjekkiet (85. sæson)
05.05.2020 - 15. placering i den regulære sæson af IV.4 liga Tjekkiet (84. sæson)
25.02.2020 - 15. placering i den regulære sæson af III.2 liga Tjekkiet (83. sæson)
historie

TOPDIVISIONER