Pedro
23:06:38, 04.01.24

Bureaucrat
00:17:21, 05.01.24

Pedro 23:06:38, 04.01.24 azért az orosz döntő kissé sem fair..kiverte a 15-ik csapaterősségű ír gyereket úgy hogy a 41-ik percig 5-0 ra vezetett még az ír.. mi ez ha nem meccsmotor hiba..

Más csapatnál is láttam, hogy az utolsó harmadban, támadásra rakja az összes pontot. A kapuscsere sem volt jól beállítva, mert kapott 3 védhetetlen gólt. Persze ettől még elég béna meccs alakulása, de nem lehetetlen.

Bureaucrat
00:22:22, 05.01.24

Orosznál az 1. kapus volt béna, írnél 2, aki ráadásul egy egy 37 éves tata. Nem kellett volna nosztalgiázni egy ilyen fontos meccsen, ez nem nyugdíjas találkozó. 😂

Pedro
02:11:55, 05.01.24

Bureaucrat 00:17:21, 05.01.24 orosz döntő kissé sem fair..kiverte a 15-ik csapaterősségű ír gyereket úgy hogy a 41-ik percig 5-0 ra vezetett még az ír.. mi ez ha nem meccsmotor hiba..

én bari meccseken szoktam az első harmadba bele rakni 30 támadót és kész évek óta.... van hogy még gólt sem ütök gyenge csapatoknak..humbuk az egész pontozás. .

Bertuzzi44
09:52:56, 05.01.24

Steveadmin
14:24:44, 05.01.24

Bertuzzi44 09:52:56, 05.01.24 A pontozást én vagy 10 szezonon keresztül teszteltem, teljesen random, semmilyen jelentősége nincsen.

Én abban hiszek, hogy minden pont menjen a támadásra. Nyilván nem tudom milyen lenne anélkül, de így teljesen megfelelt. A +5/+5 viszont értelmetlen lehet.

Bureaucrat
10:45:33, 07.01.24

Valóságban is vannak furcsaságok. Hokiban sok váratlan fodulat is elképzelhető. Pl. utolsó percben lőtt 5 góllal fordítani: