Prisijungti prie žaidimo





Menedžeris Jos
 Komanda  Rajkai Rákász 
 Šalis Vengrija 
 Užsiregistravęs nuo 11:18, 26.07.2006 

Trofėjai
              
              
              
visi trofėjai

Istorija
02.12.2021 - 1. vieta turnyre Atkrintamos, II.1 lyga Vengrija (92.sezonas)
16.11.2021 - 1.vieta reguliariajame sezoneII.1 lyga Vengrija (92. sezonas)
23.09.2021 - 8. vieta turnyre Atkrintamos, II.1 lyga Vengrija (91.sezonas)
07.09.2021 - 2.vieta reguliariajame sezoneII.1 lyga Vengrija (91. sezonas)
29.06.2021 - 13.vieta reguliariajame sezoneI.1 lyga Vengrija (90. sezonas)
06.05.2021 - 3. vieta turnyre Atkrintamos, I.1 lyga Vengrija (89.sezonas)
20.04.2021 - 8.vieta reguliariajame sezoneI.1 lyga Vengrija (89. sezonas)
25.02.2021 - 5. vieta turnyre Atkrintamos, I.1 lyga Vengrija (88.sezonas)
17.02.2021 - 1. vieta turnyre Nacionalinė taurė, Vengrija (88.sezonas)
09.02.2021 - 6.vieta reguliariajame sezoneI.1 lyga Vengrija (88. sezonas)
istorija

GERIAUSI MENEDŽERIAI