CUPA PRIETENIEI EDITIA A XIX-A !!!
 Pagina: 1 2 3 4
atreydespaul
12:59:59, 05.10.13

Interesant clasamentul la zi din grupa C. Din curiozitate, care este criteriul de departajare final intre 2 echipe cu acelasi numar de puncte ? Meciurile directe sau golaverajul general ?

sepsi63
13:17:56, 05.10.13

Din cate stiu eu golaverajul

B-91-SKC
15:25:48, 07.10.13

se joaca ceva saptamana asta sau pot sa-mi caut amicale ?

DavidSchultz|LDR
03:56:45, 10.10.13

Hi mates,

- imi cer scuze de intarziere, nu am avut acces la PC in aceste zile.

- in week-endul imediat urmator, adica 12-13.10 va rog sa va setati meciuri amicale.

- in week-endul 19-20.10 va avea loc faza sferturilor de finala.

- voi posta in aceasta seara clasamentul dupa ultima etapa din faza grupelor + programul din faza sferturilor de finala.

multumesc anticipat pentru intelegere,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
11:21:54, 12.10.13

Hi mates,

Etapa 13+14 (sambata 05.10 / duminica 06.10):

Children of Dune - HC GwennAlarch 1980 beRBErs 9-0 / 7-1
Dream Team Constanta - HC Sporting Suceava 1-1 / 0-8
Metallurg Magnitogorsk - HC Progresul Vulcan Siret 1-2 / 0-5
Hiuzok Csiki - 1 Mai 6-0 / 4-0

1. Children of Dune ........................................... /13-0-1/ ... /107-8/ ...39p
2. HC Sporting Suceava .................................... /10-1-3/ ... /65-17/ ... 31p
3. HC Progresul Vulcan Siret ........................... /10-0-4/ ... /49-30/ ... 30p
4. Dream Team Constanta ................................ /8-1-5/ ... /43-35/ ... 25p
5. HC GwennAlarch 1980 beRBErs .................. /5-1-8/ ... /39-53/ ... 16p
6. Hiuzok Csiki .................................................. /5-0-9/ ... /29-42/ ... 15p
7. Metallurg Magnitogorsk ............................... /3-1-10/ ... /23-62/ ... 10p
8. 1 Mai ............................................................. /0-0-14/ ... /4-106/ ... 0p


Super®Joe - Székely Medvék 0-4 / 4-2
HC Bucuresti - Pinguinii Bucuresti 0-10 / 0-6
Udvarhelyi Sörcsapolók - Just smile and wave 7-0 / 7-0 (WO Just smile and wave)
HC Deea98 - HC. Paco 6-3 / 1-1

1. Székely Medvék .................................... /10-1-3/ ... /69-28/ ... 31p
2. Udvarhelyi Sörcsapolók ........................ /10-1-3/ ... /68-25/ ... 31p
3. Super®Joe ............................................. /9-1-4/ ... /43-32/ ... 28p
4. Pinguinii Bucuresti ................................ /7-2-5/ ... /58-33/ ... 23p
5. Just smile and wave ............................... /7-0-7/ ... /68-44/ ... 21p
6. HC Deea98 ............................................ /6-2-6/ ... /47-42/ ... 20p
7. HC. Paco ............................................... /2-1-11/ ... /17-80/ ... 7p
8. HC Bucuresti ......................................... /1-0-13/ ... /21-97/ ... 3p


SEPSI BIKAK – Oltty 1-3 / 1-6
HC HEROES - Fekete Ördögök 6-1 / 8-0
Csikszereda Thunder - HC Barót 0-7 / 0-7 (WO Csikszereda Thunder)
Modjo - Bqbq Sharks 0-4 / 1-2

1. HC HEROES .............................. /13-0-1/ ... /93-17/ ... 39p
2. SEPSI BIKAK ............................ /11-0-3/ ... /78-26/ ... 33p
3. Oltty ........................................... /10-0-4/ ... /85-28/ ... 30p
4. HC Barót .................................... /9-0-4/ ... /55-42/ ... 27p
5. Fekete Ördögök .......................... /4-2-8/ ... /35-44/ ... 14p
6. Csikszereda Thunder .................. /4-2-8/ ... /29-54/ ... 14p
7. Bqbq Sharks ............................... /2-0-12/ ... /20-104/ ... 6p
8. Modjo ......................................... /1-0-13/ ... /11-87/ ... 3p


Fulgerul Radauti – Widerstand 2-4 / 2-2
FC Banita Young Boys - HC_Steaua_Bucuresti 0-3 / 3-2
Domnesti Penguins - VULTURII ROMANI 10-2 *
U Cluj - HC Latzusca 3-3 / 1-2

1. Domnesti Penguins ........................... /12-1-0/ ... /103-20/ ... 37p
2. HC Latzusca ..................................... /10-2-2/ ... /65-28/ ... 32p
3. VULTURII ROMANI ..................... /6-2-5/ ... /42-29/ ... 20p
4. U Cluj .............................................. /6-2-6/ ... /36-55/ ... 20p
5. Widerstand ....................................... /4-4-6/ ... /28-58/ ... 16p
6. Fulgerul Radauti .............................. /4-4-6/ ... /37-48/ ... 16p
7. HC_Steaua_Bucuresti ..................... /2-3-9/ ... /24-56/ ... 9p
8. FC Banita Young Boys .................... /1-2-11/ ... /15-63/ ... 5p


beRBErul

DavidSchultz|LDR
11:24:24, 12.10.13

Hi mates,

* meciul restant Domnesti Penguins - VULTURII ROMANI se va disputa maine, 13.10. Rezultatul acestui meci nu va influenta clasamentul final al grupei din care fac parte echipele.

Revin imediat cu programul din faza sferturilor de finala.

beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:43:33, 12.10.13

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 19.10 SAU Duminica 20.10, meciuri tip PO!!!:

Ocupantele locurilor 1 si 2 din fiecare grupa se califica pentru sferturi de finala "GRUPA PRO" (1A-2B , 1B-2C , 1C-2D , 1D-2A)
Ocupantele locurilor 3 si 4 din fiecare grupa se califica pentru sferturi de finala "GRUPA AMATEUR" (3A-4B , 3B-4C , 3C-4D , 3D-4A)
Ocupantele locurilor 5 si 6 din fiecare grupa se califica pentru sferturi de finala "GRUPA ROOKIE 1" (5A-6B , 5B-6C , 5C-6D , 5D-6A)
Ocupantele locurilor 7 si 8 din fiecare grupa se califica pentru sferturi de finala "GRUPA ROOKIE 2" (7A-8B , 7B-8C , 7C-8D , 7D-8A)


GRUPA PRO:

Children of Dune - Udvarhelyi Sörcsapolók
Székely Medvék - SEPSI BIKAK
HC HEROES - HC Latzusca
Domnesti Penguins - HC Sporting Suceava


GRUPA AMATEUR:

HC Progresul Vulcan Siret - Pinguinii Bucuresti
Super®Joe - HC Barót
Oltty - U Cluj
VULTURII ROMANI - Dream Team Constanta


GRUPA ROOKIE 1:

HC GwennAlarch 1980 beRBErs - HC Deea98
Just smile and wave - Csikszereda Thunder
Fekete Ördögök - Fulgerul Radauti
Widerstand - Hiuzok Csiki


GRUPA ROOKIE 2:

Metallurg Magnitogorsk - HC Bucuresti
HC. Paco – Modjo
Bqbq Sharks - FC Banita Young Boys
HC_Steaua_Bucuresti - 1 Mai

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor meciuri.

Multumesc anticipat, voi trimite imediat HA-mails fiecarei echipe.

beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:23:37, 12.10.13

Hi mates,

era sa uit:

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

beRBErul

DavidSchultz|LDR
15:36:00, 20.10.13

Hi mates,

Hmm.... :( Oare sa mai fi pierdut un membru al comunitatii noastre ?

lorincz_i / Csikszereda Thunder, s-a logat ultima data pe 29.09.2013 ...

- nu mai stiu exact, dar dupa cate zile de la ultima logare este dezactivat un cont ? Ar fi pacat sa pierdem inca un membru cu vechime :(

beRBErul

DavidSchultz|LDR
04:13:48, 22.10.13

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 19.10 SAU Duminica 20.10, meciuri tip PO!!!:

GRUPA PRO:

Children of Dune - Udvarhelyi Sörcsapolók 3-1
Székely Medvék - SEPSI BIKAK 2-3
HC HEROES - HC Latzusca 4-3
Domnesti Penguins - HC Sporting Suceava 14-0


GRUPA AMATEUR:

HC Progresul Vulcan Siret - Pinguinii Bucuresti 1-1 (HC Progresul Vulcan Siret o mai buna clasare in faza grupelor)
Super®Joe - HC Barót 1-3
Oltty - U Cluj 2-3
VULTURII ROMANI - Dream Team Constanta 5-4


GRUPA ROOKIE 1:

HC GwennAlarch 1980 beRBErs - HC Deea98 2-1
Just smile and wave - Csikszereda Thunder 7-0 (WO Csikszereda Thunder)
Fekete Ördögök - Fulgerul Radauti 1-3
Widerstand - Hiuzok Csiki 8-0


GRUPA ROOKIE 2:

Metallurg Magnitogorsk - HC Bucuresti 9-0
HC. Paco – Modjo 3-0
Bqbq Sharks - FC Banita Young Boys 0-1
HC_Steaua_Bucuresti - 1 Mai 5-0

beRBErul

DavidSchultz|LDR
04:27:07, 22.10.13

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 26.10 SAU Duminica 27.10, meciuri tip PO!!!:

- Grupa PRO -


Semifinale mari:
Children of Dune - HC HEROES
SEPSI BIKAK - Domnesti Penguins

Semifinale mici:
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Latzusca
Székely Medvék - HC Sporting Suceava


- Grupa AMATEUR –

Semifinale mari:
HC Progresul Vulcan Siret - U Cluj
HC Barót - VULTURII ROMANI

Semifinale mici:
Pinguinii Bucuresti - Oltty
Super®Joe - Dream Team Constanta


- Grupa ROOKIE 1 -

Semifinale mari:
HC GwennAlarch 1980 beRBErs - Fulgerul Radauti
Just smile and wave - Widerstand

Semifinale mici:
HC Deea98 - Fekete Ördögök
Csikszereda Thunder - Hiuzok Csiki


- Grupa ROOKIE 2 -

Semifinale mari:
Metallurg Magnitogorsk - FC Banita Young Boys
HC. Paco - HC_Steaua_Bucuresti

Semifinale mici:
HC Bucuresti - Bqbq Sharks
Modjo - 1 Mai

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

beRBErul

DavidSchultz|LDR
11:20:12, 28.10.13

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 26.10 SAU Duminica 27.10, meciuri tip PO!!!:

- Grupa PRO -

Semifinale mari:
Children of Dune - HC HEROES 3-2
SEPSI BIKAK - Domnesti Penguins 11-4

Semifinale mici:
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Latzusca 0-7
Székely Medvék - HC Sporting Suceava ?!? (Székely Medvék o mai buna clasare in faza grupelor)


- Grupa AMATEUR –

Semifinale mari:
HC Progresul Vulcan Siret - U Cluj 2-3
HC Barót - VULTURII ROMANI 2-6

Semifinale mici:
Pinguinii Bucuresti – Oltty 4-8
Super®Joe - Dream Team Constanta 2-3


- Grupa ROOKIE 1 -

Semifinale mari:
HC GwennAlarch 1980 beRBErs - Fulgerul Radauti 2-5
Just smile and wave – Widerstand 1-3

Semifinale mici:
HC Deea98 - Fekete Ördögök 1-4
Csikszereda Thunder - Hiuzok Csiki 0-7 (WO C. Thunder)


- Grupa ROOKIE 2 -

Semifinale mari:
Metallurg Magnitogorsk - FC Banita Young Boys 2-1
HC. Paco - HC_Steaua_Bucuresti 1-5

Semifinale mici:
HC Bucuresti - Bqbq Sharks 7-0 (WO Bqbq Sharks)
Modjo - 1 Mai 4-3

beRBErul

DavidSchultz|LDR
11:38:29, 28.10.13

Hi mates,

FINALE, Sambata 02.11 SAU Duminica 03.11, meciuri tip PO!!!:

Finala # 1-2
Children of Dune - SEPSI BIKAK

F.# 3-4
HC HEROES - Domnesti Penguins

F.# 5-6
HC Latzusca - Székely Medvék

F.# 7-8
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Sporting Suceava

F.#9-10
U Cluj - VULTURII ROMANI

F.# 11-12
HC Progresul Vulcan Siret - HC Barót

F.# 13-14
Oltty - Dream Team Constanta

F.# 15-16
Pinguinii Bucuresti - Super®Joe

F.# 17-18
Fulgerul Radauti - Widerstand

F. # 19-20
HC GwennAlarch 1980 beRBErs - Just smile and wave

F.# 21-22
Fekete Ördögök - Hiuzok Csiki

F.# 23-24
HC Deea98 - Csikszereda Thunder

F.# 25-26
Metallurg Magnitogorsk - HC_Steaua_Bucuresti

F.# 27-28
FC Banita Young Boys - HC. Paco

F.# 29-30
HC Bucuresti - Modjo

F.# 31-32
Bqbq Sharks - 1 Mai

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO

beRBErul

atreydespaul
22:43:37, 03.11.13

A 4- a finala consecutiva castigata de CoD, probabil cupa va ramane definitiv in vitrina clubului.
Editia viitoare organizatorii vor trebui sa puna un alt trofeu in joc. :)

sepsi63
06:14:14, 04.11.13

Felicitari ! Frumoasa serie reusita .

atreydespaul
15:50:36, 04.11.13

sepsi63 06:14:14, 04.11.13 Felicitari ! Frumoasa serie reusita .
Multumesc.

DavidSchultz|LDR
20:52:27, 05.11.13

Hi mates,

FINALE, Sambata 02.11 SAU Duminica 03.11, meciuri tip PO!!!:

Finala # 1-2
Children of Dune - SEPSI BIKAK 5-2


F.# 3-4
HC HEROES - Domnesti Penguins 3-2

F.# 5-6
HC Latzusca - Székely Medvék (Székely Medvék o mai buna clasare in faza grupelor)

F.# 7-8
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Sporting Suceava 2-11

F.#9-10
U Cluj - VULTURII ROMANI 3-2

F.# 11-12
HC Progresul Vulcan Siret - HC Barót 4-2

F.# 13-14
Oltty - Dream Team Constanta 4-5

F.# 15-16
Pinguinii Bucuresti - Super®Joe 0-1

F.# 17-18
Fulgerul Radauti – Widerstand 0-5

F. # 19-20
HC GwennAlarch 1980 beRBErs - Just smile and wave 1-2

F.# 21-22
Fekete Ördögök - Hiuzok Csiki 4-0

F.# 23-24
HC Deea98 - Csikszereda Thunder 7-0 (WO Csikszereda Thunder)

F.# 25-26
Metallurg Magnitogorsk - HC_Steaua_Bucuresti 1-5

F.# 27-28
FC Banita Young Boys - HC. Paco 2-1

F.# 29-30
HC Bucuresti – Modjo 0-7

F.# 31-32
Bqbq Sharks - 1 Mai 2-1

beRBErul

DavidSchultz|LDR
20:55:14, 05.11.13

Hi mates,

@atreydespaul: - felicitari mate pentru acest "nou" trofeu. Voi trimite cat de repede pot premiul.

INSCRIERILE pentru o noua editie vor incepe in week-endul 30.11 - 01.12

"VACANTA PLACUTA !!! "


beRBErul

atreydespaul
23:09:52, 05.11.13


@atreydespaul: - felicitari mate pentru acest "nou" trofeu. Voi trimite cat de repede pot premiul.
beRBErul


Multumesc .


 Pagina: 1 2 3 4