CUPA PRIETENIEI EDITIA A XXIII-A !!!
 Pagina: 1 2 3
jackoneill|MOD
13:32:41, 09.11.14

T de Torquemada 13:25:30, 09.11.14 Hi mates,

FC Banita Young Boys - Fulgerul Radauti = returul se va juca in data de 12.11

HC Ripensia Siret - Tau'ri Warriors = din cate vad jackoneill|HLP are meci oficial in Cupa Nationala; il voi "monitoriza" pentru a putea juca meciul retur in prima zi de miercuri libera.

beRBErul


only 1 match..no problem :-)

DavidSchultz|LDR
15:40:13, 10.11.14

Hi mates,

Etapa 3+4 (sambata 08.11 / duminica 09.11):

Oltty - HC Ripensia Siret 0-4 / 1-4
HC Latzusca - Bqbq Sharks 0-2 / 0-1
VULTURII ROMANI - Tau'ri Warriors 2-1 / 5-2


1. Bqbq Sharks ........................... /4-0-0/ ... /13-2/ ... 12p
2. HC Ripensia Siret .................. /3-0-0/ ... /19-2/ ... 9p
3. VULTURII ROMANI .......... /2-0-2/ ... /9-13/ ... 6p
4. HC Latzusca .......................... /1-0-3/ ... /4-6/ ... 3p
5. Oltty ...................................... /1-0-3/ ... /4-12/ ... 3p
6. Tau'ri Warriors ..................... /0-0-3/ ... /4-18/ ... 0p


Fulgerul Radauti - Domnesti Penguins 4-0 / 4-0
FC Banita Young Boys - Children of Dune 0-7 / 0-1
HC Bucuresti - Pinguinii Bucuresti 2-8 / 0-8

1. Pinguinii Bucuresti .................... /4-0-0/ ... /25-8/ ... 12p
2. Children of Dune ....................... /4-0-0/ ... /18-3/ ... 12p
3. Fulgerul Radauti ........................ /3-0-0/ ... /16-0/ ... 9p
4. Domnesti Penguins .................... /0-0-4/ ... /6-17/ ... 0p
5. FC Banita Young Boys ............. /0-0-3/ ... /0-16/ ... 0p
6. HC Bucuresti ............................. /0-0-4/ ... /5-26/ ... 0p


Constanta IceCubes - Otelul Dunarea Galati Mit 0-1 / 2-3
Asociatia Sportiva Argeseana - Super®Joe 2-1 / 1-3
Stiinta Cluj - HC HEROES 2-7 / 1-7

1. Otelul Dunarea Galati Mit ............./4-0-0/ ... /9-3/ ... 12p
2. Super®Joe ..................................... /3-0-1/ ... /10-4/ ... 9p
3. HC HEROES ................................ /2-0-2/ ... /15-8/ ... 6p
4. Constanta IceCubes ....................... /2-0-2/ ... /11-5/ ... 6p
5. As. Sportiva Argeseana .................. /1-0-3/ ... /4-13/ ... 3p
6. Stiinta Cluj .................................... /0-0-4/ ... /4-20/ ... 0p


HC_Steaua_Bucuresti - HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs 3-1 / 1-1
Isle of Wight Seagulls - Panzerele Banat 0-7 / 3-3
Udvarhelyi Sörcsapolók - Steaua Rangers Sinaia 0-11 / 2-3

1. Steaua Rangers Sinaia .............................. /4-0-0/ ... /30-4/ ... 12p
2. HC_Steaua_Bucuresti .............................. /3-1-0/ ... /16-3/ ... 10p
3. Panzarele Banat ........................................ /2-1-1/ ... /21-12/ ... 7p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ........................... /1-0-3/ ... /11-25/ ... 3p
5. HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs ........ /0-1-3/ ... /4-20/ ... 1p
6. Isle of Wight Seagulls ................................. /0-1-3/ ... /4-22/ ... 1p

beRBErul

DavidSchultz|LDR
15:49:23, 10.11.14

Hi mates,

Etapa 5+6 (sambata 15.11 / duminica 16.11), MECIURI NESETATE:

Tau'ri Warriors - Oltty
Bqbq Sharks - HC Ripensia Siret
HC Latzusca - VULTURII ROMANI
Children of Dune - Domnesti Penguins
HC HEROES - Constanta IceCubes

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor etape,

multumesc anticipat,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
14:05:23, 13.11.14

Hi mates,

HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs a devenit HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs - un comunicat de presa al noului GM va fi publicat pana la sfarsitul acestei saptamani :)

beRBErul

DavidSchultz|LDR
21:08:41, 19.11.14

Hi mates,

Etapa 7+8 (sambata 22.11 / duminica 23.11), MECIURI NESETATE:

VULTURII ROMANI - Oltty
HC Ripensia Siret - HC Latzusca
Domnesti Penguins - FC Banita Young Boys
Otelul Dunarea Galati Mit - Asociatia Sportiva Argeseana
Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor etape,

multumesc anticipat,

beRBErul

Oxigen
07:52:38, 20.11.14

Scuze, am eliberat si facut provocarea dar, doar pt duminica am putut.Eram convins ca am meciurile setate.

T de Torquemada 21:08:41, 19.11.14 Hi mates,

Etapa 7+8 (sambata 22.11 / duminica 23.11), MECIURI NESETATE:

VULTURII ROMANI - Oltty
HC Ripensia Siret - HC Latzusca
Domnesti Penguins - FC Banita Young Boys
Otelul Dunarea Galati Mit - Asociatia Sportiva Argeseana
Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor etape,

multumesc anticipat,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:02:50, 24.11.14

Hi mates,

Etapa 5+6 (sambata 15.11 / duminica 16.11):

Tau'ri Warriors – Oltty 1-1 / 6-0
Bqbq Sharks - HC Ripensia Siret 1-0 / 0-9
HC Latzusca - VULTURII ROMANI 0-1 / 0-3

1. Bqbq Sharks ........................... /5-0-1/ ... /14-11/ ... 15p
2. HC Ripensia Siret .................. /4-0-1/ ... /28-3/ ... 12p
3. VULTURII ROMANI .......... /4-0-2/ ... /13-13/ ... 12p
4. Tau'ri Warriors ..................... /1-1-3/ ... /11-19/ ... 4p
5. Oltty ...................................... /1-1-4/ ... /5-19/ ... 4p
6. HC Latzusca .......................... /1-0-5/ ... /4-10/ ... 3p


Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti 2-3 / 2-7
Children of Dune - Domnesti Penguins 4-1 / 1-1
FC Banita Young Boys - HC Bucuresti 5-0 / 6-0

1. Children of Dune ....................... /5-1-0/ ... /23-5/ ... 16p
2. Fulgerul Radauti ........................ /5-0-0/ ... /26-4/ ... 15p
3. Pinguinii Bucuresti .................... /4-0-2/ ... /29-18/ ... 12p
4. FC Banita Young Boys ............. /2-0-3/ ... /11-16/ ... 6p
5. Domnesti Penguins .................... /0-1-5/ ... /8-22/ ... 1p
6. HC Bucuresti ............................. /0-0-6/ ... /5-37/ ... 0p


HC HEROES - Constanta IceCubes 1-3 / 5-1
Super®Joe - Otelul Dunarea Galati Mit 0-3 / 0-5
Asociatia Sportiva Argeseana - Stiinta Cluj 1-0 / 2-1

1. Otelul Dunarea Galati Mit ............./6-0-0/ ... /17-3/ ... 18p
2. HC HEROES ................................ /3-0-3/ ... /21-12/ ... 9p
3. Constanta IceCubes ....................... /3-0-3/ ... /15-11/ ... 9p
4. Super®Joe ..................................... /3-0-3/ ... /10-12/ ... 9p
5. As. Sportiva Argeseana .................. /3-0-3/ ... /7-14/ ... 9p
6. Stiinta Cluj .................................... /0-0-6/ ... /5-23/ ... 0p


Steaua Rangers Sinaia - HC_Steaua_Bucuresti 6-2/ 2-1
Panzerele Banat - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs 5-0 / 2-0
Isle of Wight Seagulls - Udvarhelyi Sörcsapolók 1-1 / 0-5

1. Steaua Rangers Sinaia .................................. /6-0-0/ ... /38-7/ ... 18p
2. Panzarele Banat ............................................ /4-1-1/ ... /28-12/ ... 13p
3. HC_Steaua_Bucuresti .................................. /3-1-2/ ... /19-11/ ... 10p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ............................... /2-1-3/ ... /17-26/ ... 7p
5. Isle of Wight Seagulls ................................... /0-2-4/ ... /5-28/ ... 2p
6. HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs ........ /0-1-5/ ... /4-27/ ... 1p

beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:15:47, 24.11.14

Hi mates,

Etapa 7+8 (sambata 22.11 / duminica 23.11):

VULTURII ROMANI – Oltty 2-1 / 1-4
Bqbq Sharks - Tau'ri Warriors 5-1 / 1-1
HC Ripensia Siret - HC Latzusca 9-1 / 5-0

1. Bqbq Sharks ........................... /6-1-1/ ... /20-14/ ... 19p
2. HC Ripensia Siret .................. /6-0-1/ ... /42-4/ ... 18p
3. VULTURII ROMANI .......... /5-0-3/ ... /16-18/ ... 15p
4. Oltty ...................................... /2-1-5/ ... /10-22/ ... 7p
5. Tau'ri Warriors ..................... /1-2-4/ ... /13-25/ ... 5p
6. HC Latzusca .......................... /1-0-7/ ... /5-24/ ... 3p



HC Bucuresti - Fulgerul Radauti 1-2 / 3-9
Children of Dune - Pinguinii Bucuresti 4-5 / 1-9
Domnesti Penguins - FC Banita Young Boys 0-1 / 2-1

1. Fulgerul Radauti ........................ /7-0-0/ ... /37-8/ ... 21p
2. Pinguinii Bucuresti .................... /6-0-2/ ... /43-23/ ... 18p
3. Children of Dune ....................... /5-1-2/ ... /28-19/ ... 16p
4. FC Banita Young Boys ............. /3-0-4/ ... /13-18/ ... 9p
5. Domnesti Penguins .................... /1-1-6/ ... /10-24/ ... 4p
6. HC Bucuresti ............................. /0-0-8/ ... /9-48/ ... 0p


Stiinta Cluj - Constanta IceCubes 0-9 / 1-3
Super®Joe - HC HEROES 1-12 / 1-3
Otelul Dunarea Galati Mit – As. Sportiva Argeseana 4-0

1. Otelul Dunarea Galati Mit ............./7-0-0/ ... /21-3/ ... 21p
2. HC HEROES ................................ /5-0-3/ ... /36-14/ ... 15p
3. Constanta IceCubes ....................... /5-0-3/ ... /27-12/ ... 15p
4. As. Sportiva Argeseana .................. /3-0-4/ ... /7-18/ ... 9p
5. Super®Joe ..................................... /3-0-5/ ... /12-27/ ... 9p
6. Stiinta Cluj .................................... /0-0-8/ ... /6-35/ ... 0p


Udvarhelyi Sörcsapolók - HC_Steaua_Bucuresti 0-1 / 3-0
Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia 1-5 / 3-4
HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs - Isle of Wight Seagulls 0-6 / 0-4

1. Steaua Rangers Sinaia .................................. /8-0-0/ ... /47-11/ ... 24p
2. Panzarele Banat ............................................ /4-1-3/ ... /32-21/ ... 13p
3. HC_Steaua_Bucuresti .................................. /4-1-3/ ... /20-13/ ... 13p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ............................... /3-1-4/ ... /20-27/ ... 10p
5. Isle of Wight Seagulls ................................... /2-2-4/ ... /15-28/ ... 8p
6. HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs ........ /0-1-7/ ... /4-37/ ... 1p

beRBErul

DavidSchultz|LDR
15:45:47, 24.11.14

Hi mates,

Etapa 9+10 (sambata 29.11 / duminica 30.11), MECIURI NESETATE:

Oltty - Bqbq Sharks
HC Ripensia Siret - VULTURII ROMANI
Otelul Dunarea Galati Mit - Stiinta Cluj
Asociatia Sportiva Argeseana - HC HEROES
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor etape,

- multumesc anticipat,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
16:08:38, 24.11.14

Hi mates,

FC Banita Young Boys - Fulgerul Radauti 0-2 (in data de 12.11), si update-ul grupei:

1. Fulgerul Radauti ........................ /8-0-0/ ... /39-8/ ... 24p
2. Pinguinii Bucuresti .................... /6-0-2/ ... /43-23/ ... 18p
3. Children of Dune ....................... /5-1-2/ ... /28-19/ ... 16p
4. FC Banita Young Boys ............. /3-0-5/ ... /13-20/ ... 9p
5. Domnesti Penguins .................... /1-1-6/ ... /10-24/ ... 4p
6. HC Bucuresti ............................. /0-0-8/ ... /9-48/ ... 0p

beRBErul

DavidSchultz|LDR
18:56:10, 02.12.14

Hi mates,

Etapa 9+10 (sambata 29.11 / duminica 30.11):

Oltty - Bqbq Sharks 6-1 / 6-0
HC Ripensia Siret - VULTURII ROMANI ??? Echipele nu sunt punctate ....
HC Latzusca - Tau'ri Warriors 0-2 / 1-2

1. Bqbq Sharks ........................... /6-1-3/ ... /21-26/ ... 19p
2. HC Ripensia Siret .................. /6-0-1/ ... /42-4/ ... 18p
3. VULTURII ROMANI .......... /5-0-3/ ... /16-18/ ... 15p
4. Oltty ...................................... /4-1-5/ ... /22-23/ ... 13p
5. Tau'ri Warriors ..................... /3-2-4/ ... /17-26/ ... 11p
6. HC Latzusca .......................... /1-0-9/ ... /6-28/ ... 3p


Fulgerul Radauti - Children of Dune 8-2 / 2-2
Domnesti Penguins - HC Bucuresti 6-1 / 4-0
FC Banita Young Boys - Pinguinii Bucuresti 2-3 / 1-1

1. Fulgerul Radauti ........................ /9-1-0/ ... /49-12/ ... 28p
2. Pinguinii Bucuresti .................... /7-1-2/ ... /47-26/ ... 22p
3. Children of Dune ....................... /5-2-3/ ... /32-29/ ... 17p
4. Domnesti Penguins .................... /3-1-6/ ... /20-25/ ... 10p
5. FC Banita Young Boys ............. /3-1-6/ ... /16-24/ ... 10p
6. HC Bucuresti ............................. /0-0-10/ ... /10-58/ ... 0p


Constanta IceCubes - Super®Joe 3-2 / 1-2
Otelul Dunarea Galati Mit - Stiinta Cluj 5-0 / 9-0
Asociatia Sportiva Argeseana - HC HEROES 1-1 / 0-1

1. Otelul Dunarea Galati Mit ............./9-0-0/ ... /35-3/ ... 27p
2. HC HEROES ................................ /6-1-3/ ... /38-15/ ... 19p
3. Constanta IceCubes ....................... /6-0-4/ ... /31-16/ ... 18p
4. Super®Joe ..................................... /4-0-6/ ... /16-21/ ... 12p
5. As. Sportiva Argeseana .................. /3-1-5/ ... /8-20/ ... 10p
6. Stiinta Cluj .................................... /0-0-10/ ... /6-45/ ... 0p


HC_Steaua_Bucuresti - Panzerele Banat 0-2 / 0-2
HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs - Udvarhelyi Sörcsapolók 6-0 / 8-1
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia 0-2 / 2-4

1. Steaua Rangers Sinaia .................................. /10-0-0/ ... /53-12/ ... 30p
2. Panzarele Banat ............................................ /6-1-3/ ... /36-21/ ... 19p
3. HC_Steaua_Bucuresti .................................. /4-1-5/ ... /20-17/ ... 13p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ............................... /3-1-6/ ... /21-41/ ... 10p
5. Isle of Wight Seagulls ................................... /2-2-6/ ... /17-34/ ... 8p
6. HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs ........ /2-1-7/ ... /18-38/ ... 7p


- revin imediat cu programul din faza sferturilor de finala,

beRBErul

jackoneill|MOD
19:14:02, 02.12.14

this weekend?

DavidSchultz|LDR
19:15:22, 02.12.14

Hi mates,

YES, 20 min. and I will post the fixtures :)

jackoneill 19:14:02, 02.12.14 this weekend?

beRBErul

DavidSchultz|LDR
19:25:26, 02.12.14

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 06.12 SAU Duminica 07.12, meciuri tip PO !!!

- GRUPA PRO -

Bqbq Sharks - Pinguinii Bucuresti
Fulgerul Radauti - HC HEROES
Otelul Dunarea Galati Mit - Panzarele Banat
Steaua Rangers Sinaia - HC Ripensia Siret


- GRUPA AMATEUR -

VULTURII ROMANI - Domnesti Penguins
Children of Dune - Super®Joe
Constanta IceCubes - Udvarhelyi Sörcsapolók
HC_Steaua_Bucuresti – Oltty


- GRUPA ROOKIE -

Tau'ri Warriors - HC Bucuresti
FC Banita Young Boys - Stiinta Cluj
As. Sportiva Argeseana - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs
Isle of Wight Seagulls - HC Latzusca

Oxigen
20:03:45, 07.12.14

Se joaca tur-retur si in faza asta? ca nu scrie si am uitat sa bag linia de baza aseara. :))
Daca nu, macar sa tin doar tinerii si in seara asta. ;)

DavidSchultz|LDR
22:59:07, 08.12.14

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 06.12 SAU Duminica 07.12, meciuri tip PO !!!

- GRUPA PRO -

Bqbq Sharks - Pinguinii Bucuresti 0-2
Fulgerul Radauti - HC HEROES 3-2
Otelul Dunarea Galati Mit - Panzarele Banat 0-3
Steaua Rangers Sinaia - HC Ripensia Siret 4-5


- GRUPA AMATEUR -

VULTURII ROMANI - Domnesti Penguins 3-2
Children of Dune - Super®Joe 3-0
Constanta IceCubes - Udvarhelyi Sörcsapolók 4-1
HC_Steaua_Bucuresti – Oltty 3-2


- GRUPA ROOKIE -

Tau'ri Warriors - HC Bucuresti 3-0
FC Banita Young Boys - Stiinta Cluj 6-0
As. Sportiva Argeseana - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs 1-0
Isle of Wight Seagulls - HC Latzusca 5-0

beRBErul

DavidSchultz|LDR
23:12:27, 08.12.14

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 13.12 SAU Duminica 14.12, meciuri tip PO !!!

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


- Grupa PRO -

Semifinale mari:

Pinguinii Bucuresti - HC Ripensia Siret
Fulgerul Radauti - Panzarele Banat

Semifinale mici:

Bqbq Sharks - Steaua Rangers Sinaia
HC HEROES - Otelul Dunarea Galati Mit


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:

VULTURII ROMANI - HC_Steaua_Bucuresti
Children of Dune - Constanta IceCubes

Semifinale mici:

Domnesti Penguins – Oltty
Super®Joe - Udvarhelyi Sörcsapolók


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:

Tau'ri Warriors - Isle of Wight Seagulls
FC Banita Young Boys - As. Sportiva Argeseana

Semifinale mici:

HC Bucuresti - HC Latzusca
Stiinta Cluj - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs

beRBErul

DavidSchultz|LDR
19:36:21, 16.12.14

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 13.12 SAU Duminica 14.12, meciuri tip PO !!!

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

- Grupa PRO -

Semifinale mari:

Pinguinii Bucuresti - HC Ripensia Siret 3-4
Fulgerul Radauti - Panzarele Banat 1-7

Semifinale mici:

Bqbq Sharks - Steaua Rangers Sinaia 1-6
HC HEROES - Otelul Dunarea Galati Mit 0-2


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:

VULTURII ROMANI - HC_Steaua_Bucuresti 3-2
Children of Dune - Constanta IceCubes 3-4

Semifinale mici:

Domnesti Penguins – Oltty 0-7
Super®Joe - Udvarhelyi Sörcsapolók 0-1


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:

Tau'ri Warriors - Isle of Wight Seagulls 1-6
FC Banita Young Boys - As. Sportiva Argeseana 2-1

Semifinale mici:

HC Bucuresti - HC Latzusca 1-2
Stiinta Cluj - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs 2-5


beRBErul

DavidSchultz|LDR
19:43:28, 16.12.14

Hi mates,

FINALE, Sambata 20.12 SAU Duminica 21.12, meciuri tip PO !!!

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


F.# 1-2
HC Ripensia Siret - Panzarele Banat

# 3-4
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Otelul Dunarea Galati Mit

# 7-8
Bqbq Sharks - HC HEROES

# 9-10
VULTURII ROMANI - Constanta IceCubes

# 11-12
HC_Steaua_Bucuresti - Children of Dune

# 13-14
Oltty - Udvarhelyi Sörcsapolók

# 15-16
Domnesti Penguins - Super®Joe

# 17-18
Isle of Wight Seagulls - FC Banita Young Boys

# 19-20
Tau'ri Warriors - As. Sportiva Argeseana

# 21-22
HC Latzusca - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs

# 23-24
HC Bucuresti - Stiinta Cluj

beRBErul

DavidSchultz|LDR
19:44:06, 22.12.14

Hi mates,

FINALE, Sambata 20.12 SAU Duminica 21.12, meciuri tip PO !!!


F.# 1-2
HC Ripensia Siret - Panzarele Banat 6-2


# 3-4
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti 5-6

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Otelul Dunarea Galati Mit 5-4

# 7-8
Bqbq Sharks - HC HEROES ???

# 9-10
VULTURII ROMANI - Constanta IceCubes 1-2

# 11-12
HC_Steaua_Bucuresti - Children of Dune 1-2

# 13-14
Oltty - Udvarhelyi Sörcsapolók 3-2

# 15-16
Domnesti Penguins - Super®Joe 3-0

# 17-18
Isle of Wight Seagulls - FC Banita Young Boys 1-2

# 19-20
Tau'ri Warriors - As. Sportiva Argeseana 5-0

# 21-22
HC Latzusca - HK Hannah Holgersson 1980 beRBErs 1-2

# 23-24
HC Bucuresti - Stiinta Cluj 5-1

- felicitari HC Ripensia Siret pentru castigarea acestei editii a Cupei Prieteniei; iti voi trimite un HA-mail pentru premiu :)

- VACANTAAAAA UN PIC MAI LUNGAAA; INSCRIERILE PENTRU O NOUA EDITIE VOR INCEPE PE 01.02.2015

- o seara placuta,

beRBErul


 Pagina: 1 2 3