CUPA PRIETENIEI EDITIA A XXIV-A !!!
 Pagina: 1 2 3
DavidSchultz|LDR
13:33:28, 18.03.15

Hi mates,

Etapa 9+10 (sambata 14.03 / duminica 15.03):

HC HEROES - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs 8-0 / 9-3
HC Bucuresti - Steaua Rangers Sinaia 0-7 / 0-12
HC Ripensia Siret - Udvarhelyi Sörcsapolók 6-0 / ?

1. HC Ripensia Siret ............................................. /9-0-0/ ... /45-8/ ... 27p
2. Steaua Rangers Sinaia .................................... /7-1-2/ ... /59-15/ ... 22p
3. HC HEROES .................................................. /5-1-4/ ... /42-28/ ... 16p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ................................... /3-0-6/ ... /22-34/ ... 9p
5. HC Bucuresti .................................................... /3-0-7/ ... /16-52/ ... 9p
6. HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs..... /1-0-9/ ... /20-72/ ... 3p


Oltty - HC_Steaua_Bucuresti 8-4 / 2-6
Otelul Dunarea Galati Mit - Racing Pigeons 4-0 / 4-1
Domnesti Penguins - VULTURII ROMANI 3-2 / 1-0

1. Otelul Dunarea Galati Mit .......................... /7-2-1/ ... /40-11/ ... 23p
2. Domnesti Penguins ..................................... /5-3-2/ ... /16-13/ ... 18p
3. HC_Steaua_Bucuresti ................................ /4-3-3/ ... /33-24/ ... 15p
4. Oltty ........................................................... /4-1-5/ ... /34-31/ ... 13p
5. VULTURII ROMANI ................................ /3-2-5/ ... /20-28/ ... 11p
6. Racing Pigeons ........................................... /1-1-8/ ... /11-47/ ... 4p


Fulgerul Radauti - Panzerele Banat 3-5 / 2-2
Isle of Wight Seagulls - Pinguinii Bucuresti 3-3 / 1-4
Bqbq Sharks - FC Banita Young Boys 2-2 / 0-9

1. Pinguinii Bucuresti ............................... /7-2-1/ ... /62-16/ ... 23p
2. Fulgerul Radauti .................................. /6-2-2/ ... /57-24/ ... 20p
3. Isle of Wight Seagulls ......................... /5-3-2/ ... /39-19/ ... 18p
4. Panzerele Banat .................................... /4-3-3/ ... /26-27/ ... 15p
5. FC Banita Young Boys ....................... /1-3-6/ ... /15-45/ ... 6p
6. Bqbq Sharks ........................................ /0-1-9/ ... /3-72/ ... 1p


Children of Dune - Super®Joe 9-0 / 2-3
Asociatia Sportiva Argeseana – HC Ellaa 9-0 / 11-0
Stiinta Cluj - Trophy for Romania 1-11 / 0-12

1. Trophy for Romania ................................ /10-0-0/ ... /85-2/ ... 30p
2. Children of Dune .................................... /7-0-3/ ... /59-13/ ... 21p
3. As. Sportiva Argeseana ......................... /6-0-4/ ... /33-26/ ... 18p
4. Super®Joe .............................................. /5-0-5/ ... /27-31/ ... 15p
5. Stiinta Cluj ............................................. /2-0-8/ ... /13-54/ ... 6p
6. HC Ellaa ................................................ /0-0-10/ ... /1-92/ ... 0p


beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
13:59:14, 18.03.15

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 21.03 SAU Duminica 22.03 SAU Miercuri 25.03, meciuri tip PO !!!

Ocupantele locurilor 1 si 2 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA PRO" (1A-2B , 1B-2C , 1C-2D , 1D-2A)
Ocupantele locurilor 3 si 4 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA AMATEUR" (3A-4B , 3B-4C , 3C-4D , 3D-4A)
Ocupantele locurilor 5 si 6 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA ROOKIE" (5A-6B , 5B-6C , 5C-6D , 5D-6A)

- GRUPA PRO –

HC Ripensia Siret - Domnesti Penguins
Otelul Dunarea Galati Mit - Fulgerul Radauti
Pinguinii Bucuresti - Children of Dune
Trophy for Romania - Steaua Rangers Sinaia


- GRUPA AMATEUR –

HC HEROES – Oltty
HC_Steaua_Bucuresti - Panzerele Banat
Isle of Wight Seagulls - Super®Joe
As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók


- GRUPA ROOKIE –

HC Bucuresti - Racing Pigeons
VULTURII ROMANI - Bqbq Sharks
FC Banita Young Boys - HC Ellaa
Stiinta Cluj - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul ...i love you Dasha

01:55:29, 21.03.15

Adversarul meu inca n-a raspuns la provocari, cu toate ca i-am trimis si mesaj. Daca nu o face pana maine la 2, imi programez alt amical (ca am sponsor pack).

T de Torquemada 13:59:14, 18.03.15 Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 21.03 SAU Duminica 22.03 SAU Miercuri 25.03, meciuri tip PO !!!

Ocupantele locurilor 1 si 2 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA PRO" (1A-2B , 1B-2C , 1C-2D , 1D-2A)
Ocupantele locurilor 3 si 4 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA AMATEUR" (3A-4B , 3B-4C , 3C-4D , 3D-4A)
Ocupantele locurilor 5 si 6 din fiecare grupa se califica pentru semifinale "GRUPA ROOKIE" (5A-6B , 5B-6C , 5C-6D , 5D-6A)

- GRUPA PRO –

HC Ripensia Siret - Domnesti Penguins
Otelul Dunarea Galati Mit - Fulgerul Radauti
Pinguinii Bucuresti - Children of Dune
Trophy for Romania - Steaua Rangers Sinaia


- GRUPA AMATEUR –

HC HEROES – Oltty
HC_Steaua_Bucuresti - Panzerele Banat
Isle of Wight Seagulls - Super®Joe
As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók


- GRUPA ROOKIE –

HC Bucuresti - Racing Pigeons
VULTURII ROMANI - Bqbq Sharks
FC Banita Young Boys - HC Ellaa
Stiinta Cluj - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
17:09:58, 25.03.15

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 21.03 SAU Duminica 22.03 SAU Miercuri 25.03, meciuri tip PO !!!

- GRUPA PRO –

HC Ripensia Siret - Domnesti Penguins 4-0
Otelul Dunarea Galati Mit - Fulgerul Radauti ??? (Otelul o mai buna clasare in faza grupelor)
Pinguinii Bucuresti - Children of Dune 2-11
Trophy for Romania - Steaua Rangers Sinaia 2-1


- GRUPA AMATEUR –

HC HEROES – Oltty 2-3
HC_Steaua_Bucuresti - Panzerele Banat 3-1
Isle of Wight Seagulls - Super®Joe 6-1
As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók (deseara, 25.03)


- GRUPA ROOKIE –

HC Bucuresti - Racing Pigeons 5-1
VULTURII ROMANI - Bqbq Sharks 7-1
FC Banita Young Boys - HC Ellaa 5-1
Stiinta Cluj - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs 0-6

beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
17:20:40, 25.03.15

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 28.03 SAU Duminica, 29.03 SAU Miercuri, 01.04.2015

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

- Grupa PRO -

Semifinale mari:
HC Ripensia Siret - Trophy for Romania
Otelul Dunarea Galati Mit - Children of Dune

Semifinale mici:
Domnesti Penguins - Steaua Rangers Sinaia
Fulgerul Radauti - Pinguinii Bucuresti


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:
Oltty - As. Sportiva Argeseana SAU Udvarhelyi Sörcsapolók (Oltty vs echipa care va castiga)
HC_Steaua_Bucuresti - Isle of Wight Seagulls

Semifinale mici:
HC HEROES - As. Sportiva Argeseana SAU Udvarhelyi Sörcsapolók (Merlin vs echipa care va pierde)
Panzerele Banat - Super®Joe


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:
HC Bucuresti - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs
VULTURII ROMANI - FC Banita Young Boys

Semifinale mici:
Racing Pigeons - Stiinta Cluj
Bqbq Sharks - HC Ellaa

@ Oltty si Merlin: revin deseara dupa meciul dintre As. Sportiva Argeseana si Udvarhelyi Sörcsapolók cu adversarul exact ...

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor meciuri


beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
19:48:38, 26.03.15

Hi mates,

As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók 3-4 (pe, 25.03)

prin urmare:

- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:
Oltty - Udvarhelyi Sörcsapolók

Semifinale mici:
HC HEROES - As. Sportiva Argeseana

@ Merlin: - te rog sa iti eliberezi ziua de Duminica (daca mai poti), daca nu ziua de Miercuri si sa trimiti o provacare adversarului tau...

beRBErul ...i love you Dasha

21:57:57, 26.03.15

Eu am trimis pentru miercuri provocare ca in weekend adversarul era ocupat. Sper sa raspunda in timp util, mai ales ca e semifinala mare a cupei :)

Oxigen
08:25:55, 29.03.15

In fine, am castigat printr-un gol dat de linia PP de un fundas ce nu joaca in nici o linie speciala?!?... :)

DavidSchultz|LDR
12:02:55, 31.03.15

Hi mates,

Vad ca au aparut ceva "probleme" in desfasurarea fazei semifinalelor cupei. :(

HC Ripensia Siret - Trophy for Romania (se va disputa pe 01.04)
Fulgerul Radauti - Pinguinii Bucuresti (setat deja pentru 4.04-5,04)
Bqbq Sharks - HC Ellaa (setat deja pentru 1.04)

Echipele de mai jos va rog sa va trimiteti provocarile pentru disputarea meciurilor din semifinale in week-endul 4.04-5.04:

Racing Pigeons - Stiinta Cluj .............?
Oltty - Udvarhelyi Sörcsapolók ...............?
HC HEROES - As. Sportiva Argeseana ............?

- multumesc anticipat pentru intelegere,

beRBErul ...i love you Dasha

-Ice-
19:50:26, 31.03.15

Am trimis provocarile!

20:03:12, 01.04.15

Eu am incercat dar se pare ca adversarul meu a fost cam inactiv sau neatent!
Acum se pare ca vom juca duminica!

DavidSchultz|LDR
10:41:59, 02.04.15

Hi mates,

- incepand de astazi T de Torquemada a devenit iloveyouDasha

beRBErul ...i love you Dasha

18:59:13, 02.04.15

iloveyouDasha 10:41:59, 02.04.15 Hi mates,

- incepand de astazi T de Torquemada a devenit iloveyouDasha

beRBErul ...i love you Dasha


ce sa zic ... dragostea nu cunoaste limite :))

DavidSchultz|LDR
23:20:09, 07.04.15

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 28.03 SAU Duminica, 29.03 SAU Miercuri, 01.04.2015


- Grupa PRO -

Semifinale mari:
HC Ripensia Siret - Trophy for Romania 3-6
Otelul Dunarea Galati Mit - Children of Dune 2-1

Semifinale mici:
Domnesti Penguins - Steaua Rangers Sinaia 1-6
Fulgerul Radauti - Pinguinii Bucuresti 1-2


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:
Oltty - Udvarhelyi Sörcsapolók 5-0
HC_Steaua_Bucuresti - Isle of Wight Seagulls 2-1

Semifinale mici:
HC HEROES - As. Sportiva Argeseana 5-0
Panzerele Banat - Super®Joe 4-0


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:
HC Bucuresti - HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs 4-3
VULTURII ROMANI - FC Banita Young Boys 3-0

Semifinale mici:
Racing Pigeons - Stiinta Cluj 3-6
Bqbq Sharks - HC Ellaa 3-0

beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
23:30:37, 07.04.15

Hi mates,

FINALE, Sambata 11.04 SAU Duminica 12.04, meciuri tip PO !!!

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


F.# 1-2
Trophy for Romania - Otelul Dunarea Galati Mit


# 3-4
HC Ripensia Siret - Children of Dune

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Pinguinii Bucuresti

# 7-8
Domnesti Penguins - Fulgerul Radauti

# 9-10
Oltty - HC_Steaua_Bucuresti

# 11-12
Udvarhelyi Sörcsapolók - Isle of Wight Seagulls

# 13-14
HC HEROES - Panzerele Banat

# 15-16
As. Sportiva Argeseana - Super®Joe

# 17-18
HC Bucuresti - VULTURII ROMANI

# 19-20
HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs - FC Banita Young Boys

# 21-22
Stiinta Cluj - Bqbq Sharks

# 23-24
Racing Pigeons - HC Ellaa

- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor meciuri

beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
09:24:57, 13.04.15

Hi mates,

FINALE, Sambata 11.04 SAU Duminica 12.04, meciuri tip PO !!!

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

F.# 1-2
Trophy for Romania - Otelul Dunarea Galati Mit 5-1


# 3-4
HC Ripensia Siret - Children of Dune 3-2

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - Pinguinii Bucuresti 2-1

# 7-8
Domnesti Penguins - Fulgerul Radauti 1-6

# 9-10
Oltty - HC_Steaua_Bucuresti 0-3

# 11-12
Udvarhelyi Sörcsapolók - Isle of Wight Seagulls 1-6

# 13-14
HC HEROES - Panzerele Banat 5-2

# 15-16
As. Sportiva Argeseana - Super®Joe 3-2

# 17-18
HC Bucuresti - VULTURII ROMANI 0-5

# 19-20
HK Darya DOMRACHEVA 1980 beRBErs - FC Banita Young Boys 3-4

# 21-22
Stiinta Cluj - Bqbq Sharks 4-5

# 23-24
Racing Pigeons - HC Ellaa 0-2

beRBErul ...i love you Dasha

DavidSchultz|LDR
09:31:53, 13.04.15

Hi mates,

@ bulanel: - felicitari mate pentru trofeu :) (pacat ca inca nu putem avea in vitrina echipei/istoria echipei un trofeu special Cupa Prieteniei. Poate vorbim cu icko sa vedem daca este posibil :))

@HC Ripensia Siret: Sponsor Pack-ul /3 luni va ajunge la tine, atat bulanel cat si oxigen au S.P. (HA-Mail pentru premiu)

- vacantaaaaaaa pana pe 2 mai cand vor incepe inscrierile pentru o noua editie.

beRBErul ... i love you Dasha

19:34:15, 13.04.15

iloveyouDasha 09:31:53, 13.04.15 Hi mates,

@ bulanel: - felicitari mate pentru trofeu :) (pacat ca inca nu putem avea in vitrina echipei/istoria echipei un trofeu special Cupa Prieteniei. Poate vorbim cu icko sa vedem daca este posibil :))

@HC Ripensia Siret: Sponsor Pack-ul /3 luni va ajunge la tine, atat bulanel cat si oxigen au S.P. (HA-Mail pentru premiu)

- vacantaaaaaaa pana pe 2 mai cand vor incepe inscrierile pentru o noua editie.

beRBErul ... i love you Dasha


Multumesc pentru organizare. A fost o placere sa-l bat pe oxigen in finala :)) . As fi vrut sa aleg eu echipa la care sa mearga SP-ul ca si castigator, dar daca ai facut-o tu deja... :)

DavidSchultz|LDR
14:02:08, 15.04.15

Hi mates,

@radu12: - premiul a fost trimis. HAVE FUN !!!

beRBErul ...i love you Dasha


 Pagina: 1 2 3