CUPA PRIETENIEI EDITIA A XXVI-A !!!
 Pagina: 1 2 3
Oxigen
08:48:30, 16.12.15

Nu se joaca pe 19-20 in cupa Prieteniei?

DavidSchultz|LDR
08:59:23, 16.12.15

Hi mates,

imediat postez :)

beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:16:39, 16.12.15

Hi mates,

Etapa 9+10 (sambata 12.12 / duminica 13.12):

Panzerele Banat - Young_Boys Cluj 4-3 / 2-3
Domnesti Penguins - Fulgerul Radauti 0-5 / 3-4
HK Ha. Holgersson 1980 beRBErs - Otelul Dunarea Galati Mit 1-6 / 0-9
Pinguinii Bucuresti - Udvarhelyi Sörcsapolók 1-5 / 0-11
VULTURII ROMANI - Tau'ri Warriors 1-1 / 1-5

GRUPA I:

1. Panzarele Banat …………………. /6-0-3/ … /23-20/ … 18p
2. VULTURII ROMANI ………….. /3-1-6/ … /24-30/ … 10p
3. Domnesti Penguins ………….…. /2-1-7/ … /13-34/ … 7p
4. Pinguinii Bucuresti …………..… /0-1-9/ … /6-52/ … 1p
5. HK H. H. 1980 beRBErs ………. /0-0-10/ … /9-69/ … 0p


GRUPA III:

1. Otelul Dunarea Galati Mit ………………. /10-0-0/ … /57-5/ … 30p
2. Tau'ri Warriors ………………………….. /7-1-2/ … /49-17/ … 22p
3. Fulgerul Radauti ………………………... /7-0-3/ … /36-17/ … 21p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók …………….…... /6-0-3/ … /42-21/ … 18p
5. Young_Boys Cluj …………………….…. /5-2-3/ … /29-15/ … 17p


Children of Dune - Asociatia Sportiva Argeseana 9-1 / 8-0
Super®Joe - SEPSI BIKAK 3-3 / 4-3
Isle of Wight Seagulls - HC HEROES 6-0 / 4-1
Steaua Rangers Sinaia - HC_Steaua_Bucuresti 1-2 / 3-1
HC Latzusca - Bqbq Sharks 1-11 / 1-12

GRUPA II:

1. Children of Dune ………….…..… /9-0-1/ … /57-17/ … 27p
2. Super®Joe …………..…….…….. /8-2-0/ … /40-14/ … 26p
3. Isle of Wight Seagulls ……….…. /6-2-2/ … /33-22/ … 20p
4. Steaua Rangers Sinaia …….……. /6-1-3/ … /54-22/ … 19p
5. HC Latzusca …………………… /0-0-10/ … /6-103/ … 0p


GRUPA IV:

1. SEPSI BIKAK ……………………. /5-1-4/ … /48-31/ … 16p
2. Bqbq Sharks ………………………. /4-1-5/ … /42-26/ … 13p
3. HC_Steaua_Bucuresti …………….. /3-2-5/ … /33-25/ … 11p
4. As. Sportiva Argeseana …………… /2-1-7/ … /31-52/ … 7p
5. HC HEROES ………………………/2-0-8/ … /25-45/ … 6p

beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:36:57, 16.12.15

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, sambata 19.12 SAU duminica 20.12 SAU miercuri 23.12, meciuri tip PLAY-OFF !!!

- GRUPA PRO –

Panzarele Banat - Bqbq Sharks
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK
Otelul Dunarea Galati Mit - Super®Joe
Tau'ri Warriors - Children of Dune

- GRUPA AMATEUR –

Domnesti Penguins - As. Sportiva Argeseana
Pinguinii Bucuresti - HC_Steaua_Bucuresti
Fulgerul Radauti SAU Udvarhelyi Sörcsapolók - Steaua Rangers Sinaia
Isle of Wight Seagulls - Fulgerul Radauti SAU Udvarhelyi Sörcsapolók

- GRUPA ROOKIE –

HK H. H. 1980 beRBErs - HC HEROES
Young_Boys Cluj - HC Latzusca

Meciul restant Panzerele Banat - Udvarhelyi Sörcsapolók se disputa deseara. Nu stiu cat va afecta clasamentul grupei III, dar va rog sa trimiteti o provocare unei echipe sambata si pentru cealalta echipa duminica sau miercuri – dupa cum aveti zilele libere…

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.

- voi trimite deseara si HA-Mails cu programul din faza sferturilor de finala ...

beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:12:01, 24.12.15

Hi mates,

- voi lipsi 2, 3 zile si vom amana semifinalele pentru ziua de 30.12 sau week-endul 02-03.01.2016; am notat rezultatele din faza sferturilor de finala (cum sambata seara se face update-ul pentru noul sezon); voi reveni duminica dupa-masa cu programul semifinalelor.

- multumesc anticipat pentru intelegere,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:47:18, 28.12.15

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, sambata 19.12 SAU duminica 20.12 SAU miercuri 23.12, meciuri tip PLAY-OFF !!!

- GRUPA PRO –

Panzarele Banat - Bqbq Sharks 1-3
VULTURII ROMANI - SEPSI BIKAK 1-7
Otelul Dunarea Galati Mit - Super®Joe 3-1
Tau'ri Warriors - Children of Dune 5-2

- GRUPA AMATEUR –

Domnesti Penguins - As. Sportiva Argeseana ???
Pinguinii Bucuresti - HC_Steaua_Bucuresti 0-3
Fulgerul Radauti - Steaua Rangers Sinaia 1-7
Isle of Wight Seagulls - Udvarhelyi Sörcsapolók 3-1

- GRUPA ROOKIE –

HK H. H. 1980 beRBErs - HC HEROES 2-5
Young_Boys Cluj - HC Latzusca 10-0

beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:56:04, 28.12.15

Hi mates,

Semifinale, Sambata 02.01 SAU Duminica 03.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!

- Grupa PRO -

Semifinale mari:

Bqbq Sharks - Tau'ri Warriors
SEPSI BIKAK - Otelul Dunarea Galati Mit

Semifinale mici:

Panzarele Banat - Children of Dune
VULTURII ROMANI - Super®Joe


- GRUPA AMATEUR -

Semifinale mari:

Domnesti Penguins - Isle of Wight Seagulls
HC_Steaua_Bucuresti - Steaua Rangers Sinaia

Semifinale mici:

As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti


- GRUPA ROOKIE –

HC HEROES - Young_Boys Cluj
HK H. H. 1980 beRBErs - HC Latzusca

beRBErul

sepsi63
07:45:56, 05.01.16

Se joaca finalele in acest sfarsit de saptamana ?

DavidSchultz|LDR
10:20:56, 05.01.16

Hi mates,

@sepsi63: - da se vor juca dar voi posta deseara meciurile ....

beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:51:04, 06.01.16

Hi mates,

Semifinale, Sambata 02.01 SAU Duminica 03.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!

- Grupa PRO -

Semifinale mari:

Bqbq Sharks - Tau'ri Warriors 1-3
SEPSI BIKAK - Otelul Dunarea Galati Mit 3-2

Semifinale mici:

Panzarele Banat - Children of Dune 0-7 (WO P. Banat)
VULTURII ROMANI - Super®Joe 0-8


- GRUPA AMATEUR -

Semifinale mari:

Domnesti Penguins - Isle of Wight Seagulls 0-2
HC_Steaua_Bucuresti - Steaua Rangers Sinaia 1-2

Semifinale mici:

As. Sportiva Argeseana - Udvarhelyi Sörcsapolók 0-7 (WO As. S. Arges.)
Pinguinii Bucuresti - Fulgerul Radauti 2-6


- GRUPA ROOKIE –

HC HEROES - Young_Boys Cluj 5-3
HK H. H. 1980 beRBErs - HC Latzusca 3-2

beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:56:57, 06.01.16

Hi mates,

Finale, Sambata 09.01 SAU Duminica 10.01 SAU Miercuri 13.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!

Finala # 1-2
Tau'ri Warriors - SEPSI BIKAK


# 3-4
Bqbq Sharks - Otelul Dunarea Galati Mit

# 5-6
Children of Dune - Super®Joe

# 7-8
Panzarele Banat - VULTURII ROMANI


# 9-10
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia

# 11-12
Domnesti Penguins - HC_Steaua_Bucuresti

# 13-14
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti

#15-16
As. Sportiva Argeseana - Pinguinii Bucuresti

#17-18
HC HEROES - HK H. H. 1980 beRBErs

#19-20
Young_Boys Cluj - HC Latzusca

beRBErul

DavidSchultz|LDR
10:26:40, 13.01.16

Hi mates,

cam asa stam in momentul de fata:

Finale, Sambata 09.01 SAU Duminica 10.01 SAU Miercuri 13.01, meciuri tip PLAY-OFF !!!

Finala # 1-2
Tau'ri Warriors - SEPSI BIKAK - ambele echipe sunt implicate in meciuri oficiale HA; premiul va merge la SEPSI BIKAK


# 3-4
Bqbq Sharks - Otelul Dunarea Galati Mit .......

# 5-6
Children of Dune - Super®Joe in data de 13.01

# 7-8
Panzarele Banat - VULTURII ROMANI in data de 16.01

# 9-10
Isle of Wight Seagulls - Steaua Rangers Sinaia 0-7 (WO Isle…)

# 11-12
Domnesti Penguins - HC_Steaua_Bucuresti 1-2

# 13-14
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti in data de 16.01

#15-16
As. Sportiva Argeseana - Pinguinii Bucuresti 3-4

#17-18
HC HEROES - HK H. H. 1980 beRBErs 11-0

#19-20
Young_Boys Cluj - HC Latzusca 10-2

@sepsi63: - iti voi trimite cat de repede pot premiul;

- inscrierile pentru o noua editie vor incepe la 01.02

beRBErul


 Pagina: 1 2 3