CUPA PRIETENIEI EDITIA XXX !!!
 Pagina: 1 2 3 4
DavidSchultz|LDR
09:07:06, 02.03.17

Hi mates,

01.03 - Panzerele Banat 0:5 Otelul Dunarea Galati Mit

GRUPA II:

1. Sanguine Rose Sibiu ………………… /8-0-2/ … /69-16/ … 24p
2. Otelul Dunarea Galati Mit …………… /8-0-2/ … /60-14/ … 24p
3. Domnesti Penguins …………………… /8-0-2/ … /64-23/ … 24p
4. Udvarhelyi Sörcsapolók ……………… /7-0-3/ … /69-21/ … 21p
5. HC Latzusca …………………………. /6-0-2/ … /59-16/ … 18p

= GRUPA PRO =

VULTURII ROMANI - Otelul Dunarea Galati Mit

= GRUPA AMATEUR =

FC Banita Young Boys - Domnesti Penguins

multumesc anticipat pentru intelegere,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:16:24, 06.03.17

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, sambata 04.03 SAU duminica 05.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!

= GRUPA PRO =

HC Barót - Panzerele Banat 1-8
Bqbq Sharks - Children of Dune 0-9
VULTURII ROMANI - Otelul Dunarea Galati Mit 2-8
Steaua Rangers Sinaia - Sanguine Rose Sibiu 0-7 (WP S.R. Sinaia)


= GRUPA AMATEUR =

HC HEROES - HK Darya Domracheva 1980 beRBErs 7-1
Fulgerul Radauti - Racheta Alba 0-7 (WO Fulgerul Radauti)
real del tg.jiu - Udvarhelyi Sörcsapolók 2-1
FC Banita Young Boys - Domnesti Penguins 0-7

= GRUPA ROOKIE =

Super®Joe - Racing Pigeons 13-0
stiinta cluj - HC Latzusca 0-11


beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:50:14, 06.03.17

Hi mates,

Semifinale, Sambata 11.03 SAU Duminica 12.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!


= GRUPA PRO =

Semifinale mari:

Panzerele Banat - Sanguine Rose Sibiu
Children of Dune - Otelul Dunarea Galati Mit


Semifinale mici:

HC Barót - Steaua Rangers Sinaia
Bqbq Sharks - VULTURII ROMANI



= GRUPA AMATEUR =

Semifinale mari:

HC HEROES - Domnesti Penguins
Racheta Alba - real del tg.jiu

Semifinale mici:

HK Darya Domracheva 1980 beRBErs - FC Banita Young Boys
Fulgerul Radauti - Udvarhelyi Sörcsapolók


= GRUPA ROOKIE =

Semifinale mari:
Super®Joe - HC Latzusca

Semifinale mici:
Racing Pigeons - stiinta cluj

NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

Oxigen
17:49:09, 08.03.17

Eu am trimis provocare de cand mi-ai dat mesajul privat(2-3 zile) pt duminica lui CoD avand deja meci programat sambata dar, din pacate , intre timp cred ca si-a gasit(sper eu automat cu suporter), alt amical. Eu sambata nu joc ca am 5 jucatori la nationale si lotul de jucatori e de criza... strict 2 linii si 5 copii cu calitate si potential spre maxim.

DavidSchultz|LDR
21:26:27, 09.03.17

Hi mates,

@ Oxigen: - cum adica "strici doua linii...." ....te referi la chemestry sau la faptul ca trebuie sa modifici linia respectiva ...doar pentru un meci .. ? Sper sa nu ma insel, dar in cazul jucatorilor de NT daca prind minute intr-un meci al nationalei parca nu vor juca in meciul echipei (aproape tot timpul imi modific liniile pentru week-end, nu pun jucatorii de NT in liniiile echipei proprii, si sa zic ca au fost momente cand nu prea aveam chef de stat in fata laptop-ului si modificat liniile, si din cate am observat uitandu-ma a doua zi la meci aveam liniile setate automat de motorul jocului in functie de cati jucatori aveam la NT.... cum ziceam sper sa nu ma insel, dar sa zic ca asta am observat ...... o sa urmaresc pe viitor ...)..... deci ce ziceai ca pierzi .... ?


beRBErul

Oxigen
06:22:48, 10.03.17

E "strict 2 linii". Efectiv nu am decat 10 jucatori, am vândut si rezervele, tot. Din aia 10 mai am si câte 1-2 accidentați...
PS: merci CoD Pt înțelegere.

DavidSchultz 21:26:27, 09.03.17 Hi mates,

@ Oxigen: - cum adica "strici doua linii...." ....te referi la chemestry sau la faptul ca trebuie sa modifici linia respectiva ...doar pentru un meci .. ? Sper sa nu ma insel, dar in cazul jucatorilor de NT daca prind minute intr-un meci al nationalei parca nu vor juca in meciul echipei (aproape tot timpul imi modific liniile pentru week-end, nu pun jucatorii de NT in liniiile echipei proprii, si sa zic ca au fost momente cand nu prea aveam chef de stat in fata laptop-ului si modificat liniile, si din cate am observat uitandu-ma a doua zi la meci aveam liniile setate automat de motorul jocului in functie de cati jucatori aveam la NT.... cum ziceam sper sa nu ma insel, dar sa zic ca asta am observat ...... o sa urmaresc pe viitor ...)..... deci ce ziceai ca pierzi .... ?


beRBErul

DavidSchultz|LDR
14:22:56, 13.03.17

Hi mates,

Semifinale, Sambata 11.03 SAU Duminica 12.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!


= GRUPA PRO =

Semifinale mari:

Panzerele Banat - Sanguine Rose Sibiu 3-0
Children of Dune - Otelul Dunarea Galati Mit 4-2


Semifinale mici:

HC Barót - Steaua Rangers Sinaia 1-3
Bqbq Sharks - VULTURII ROMANI 0-5



= GRUPA AMATEUR =

Semifinale mari:

HC HEROES - Domnesti Penguins 0-8
Racheta Alba - real del tg.jiu 1-5

Semifinale mici:

HK Darya Domracheva 1980 beRBErs - FC Banita Young Boys 0-8
Fulgerul Radauti - Udvarhelyi Sörcsapolók 0-11


= GRUPA ROOKIE =

Semifinale mari:
Super®Joe - HC Latzusca 1-9

Semifinale mici:
Racing Pigeons - stiinta cluj 1-4


beRBErul

DavidSchultz|LDR
14:32:12, 13.03.17

Hi mates,

Finala # 1-2 --- Sambata 18.03 - Duminica 19.03 – Miercuri 22.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Panzerele Banat - Children of Dune - - - CEL MAI BUN DIN TREI MECIURI



Finale, Sambata 18.03 SAU Duminica 19.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!

# 3-4
Sanguine Rose Sibiu - Otelul Dunarea Galati Mit

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - VULTURII ROMANI

# 7-8
HC Barót - Bqbq Sharks

# 9-10
Domnesti Penguins - real del tg.jiu

# 11-12
HC HEROES - Racheta Alba

# 13-14
FC Banita Young Boys - Udvarhelyi Sörcsapolók

# 15-16
HK Darya Domracheva 1980 beRBErs - Fulgerul Radauti

# 17-18
HC Latzusca - stiinta cluj

# 19-20
Super®Joe - Racing Pigeons


beRBErul

DavidSchultz|LDR
22:19:20, 20.03.17

Hi mates,

Finala # 1-2 --- Sambata 18.03 - Duminica 19.03 – Miercuri 22.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!

Panzerele Banat - Children of Dune 2-7 / 0-3



Finale, Sambata 18.03 SAU Duminica 19.03, meciuri tip PLAY-OFF !!!

# 3-4
Sanguine Rose Sibiu - Otelul Dunarea Galati Mit 3-2

# 5-6
Steaua Rangers Sinaia - VULTURII ROMANI 0-1

# 7-8
HC Barót - Bqbq Sharks 1-7

# 9-10
Domnesti Penguins - real del tg.jiu 7-4

# 11-12
HC HEROES - Racheta Alba 5-0

# 13-14
FC Banita Young Boys - Udvarhelyi Sörcsapolók 4-2

# 15-16
HK Darya Domracheva 1980 beRBErs - Fulgerul Radauti 2-0

# 17-18
HC Latzusca - stiinta cluj 12-0

# 19-20
Super®Joe - Racing Pigeons 12-0


beRBErul

DavidSchultz|LDR
22:22:04, 20.03.17

Hi mates,

@atreydespaul: Felicitari pentru un nou trofeu castigat. Premiul a fost trimis... Mai lasa si pe altii sa castige :) !!!

PS: peste trei sau patru saptamani vom incepe inscrierile pentru o noua editie...


beRBErul

atreydespaul
20:56:16, 21.03.17

DavidSchultz 22:22:04, 20.03.17 Hi mates,
@atreydespaul: Felicitari pentru un nou trofeu castigat. Premiul a fost trimis... Mai lasa si pe altii sa castige :) !!!
PS: peste trei sau patru saptamani vom incepe inscrierile pentru o noua editie...
beRBErul


Multumesc pentru premiu.


 Pagina: 1 2 3 4