Hockey Romania U20 !!!
 Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Oxigen
07:31:05, 04.08.19

Multumesc BizzyD si merci Schumi! Din punctul meu de vedere pe Rusi si pe Kazahstan nu i-am fi batut niciodata. Avem sansa de a juca finala cu o echipa extrem de buna, care ne-a dominat categoric la ocazii in primul meci dar, pe care am invins-o cu 5-3. Cred eu ca putem spera la ceva de neimaginat la inceputul acestei campanii...sa ramanem insa modesti ca suntem intre ultimele 2-3 echipa ca AI / titulari la acest mondial. Vom da totul in finala si vedem ce reusim sa obtinem.
Va rog sa verificati, cei care m-ati tot ajutat cu scoutari si sa imi retrimiteti cat mai curand, update cu jucatorii Letoni pe care ii averti deja cercetati.

Oxigen
07:45:12, 04.08.19

Hmmm...am cautat prin fisele mele si se pare ca de la Letoni nu am scoutat decat portarii. Va rog deci, care se ofera sa scoutam cate 2-3 sa ii am cat mai rapid pe toti Letonii care au jucat macar cate 5 meciuri la acest CM.
Multumesc anticipat!

Sintez
09:20:31, 04.08.19

Felicitari Oxigen si bafta in finala . Hai Romania !!!

11:21:56, 09.08.19

Va rog sa aveti grija la energia jucatorilor din lotul U20 in seara asta. Nu ii scoateti din echipa daca aveti zona de refacere sub cea de antrenament.si incercati sa nu ii jucati peste 30 de minute in seara asta. Multumesc!!!

Oxigen
16:28:52, 09.08.19

Un PM cu un update al jucătorilor Letoni scoutari după ora 23 sau măcar mâine dimineață va rog, dacă e posibil. Mulțumesc!

Oxigen
22:14:12, 10.08.19

IN-CRE-DI-BIL!!! Victorie clara in Finala Campionatului Mondial de tineret U20!
Multumesc mult pentru sustinere, fie ca ea a fost una efectiva , prin antrenarea jucatorilor din lot, prin scoutari sau prin sfaturi...sau, ca a fost una doar morala! Motivatia mea a venit in primul rand de la voi!'
Merci Hak!... ca ti-ai rupt astazi din timpul tau, sa imi dai un "second opinion" despre adversar. Conteaza enorm sa vezi si din alta perspectiva adversarul.
Am fortat in repriza a doua, cand adversarul o lasa mai moale in meciurile anterioare...dupa o prima repriza in care nu am reusit sa ne distantam. In a treia nu am avut prea mari emotii intrucat eram all defence-ive, fiind in avantaj...mai ales un avantaj confortabil...
Am fost aproape meci de meci, la acest CM, echipa cu sansa a doua si am reusit sa surprindem de fiecare data.
E o victorie a micutei noastre comunitati, ASTAZI AM SCRIS ISTORIE PENTRU COMUNITATEA HA ROMANIA!!! Nu aveam voie sa ratam sansa ce ni se ivise desi eram prima oara la acest CM cu TS-ul la pamant(ucigas).