CUPA PRIETENIEI EDITIA XXXII !!!
 Pagina: 1 2 3
DavidSchultz|LDR
17:57:06, 13.09.17

Hi mates,

Week-endul 23.09-24.09 va fi liber, va rog frumos sa va setati ce meciurile amicale doriti,

Faza sferturilor de finala va avea loc in week-endul 30.09-01.10

De maine sunt in concediu si voi pleca la munte, nu cred ca pana miercuri voi folosi laptop-ul ..... voi trimite astazi acest mesaj tuturor managerilor implicati in acesta editie; voi afisa mai pe seara clasamentul la zi, ....

Multumesc anticipat pentru intelegere,


beRBErul

DavidSchultz|LDR
19:04:14, 13.09.17

HI mates,

Etapa 5+6 (sambata 02.09 / duminica 03.09), meciuri TIP NORMAL !!!

HC HEROES - Republic of Ireland 5-1 / 4-2
Szereda RoadRunners - real del tg. Jiu 1-2 / 2-6
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Domnesti Penguins 0-11 / 1-10
AllStarsSuceava - Bqbq Sharks 16-0 / 15-0
HC Bobby - Steaua Rangers Sinaia 0-4 / 0-5
Children of Dune - Otelul Galati Mit 0-4 / 2-6
HC Latzusca - HC Barót 6-2 / 5-3
HC Bucuresti - Sanguine Rose Sibiu 1-11 / 0-10
Pinguinii Bucuresti - Panzerele Banat 0-1 / 3-3
Stiinta Cluj - VULTURII ROMANI 0-8

GRUPA I:

1. AllStarsSuceava …………………………. /4-1-1/ … /43-9/ ,,, 13p
2. HC HEROES ……………………………. /3-0-2/ … /26-12/ … 9p
3. HC Bobby ……………………………….. /2-0-4/ … /15-20/ … 6p
4. Szereda RoadRunners …………………… /0-0-6/ … /4-32/ … 0p
5. HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs …. /0-0-6/ … /3-46/ … 0p


GRUPA III:

1. Steaua Rangers Sinaia …………………… /6-0-0/ … /37-4/ … 24p
2. Domnesti Penguins ……………………… /5-0-1/ … /39-7/ … 15p
3. real del tg. Jiu ………………...………… /4-1-1/ … /22-10/ … 13p
4. Republic of Ireland …………………..… /4-0-2/ … /19-12/ … 12p
5. Bqbq Sharks …………………………….. /0-0-5/ … /2-58/ … 0p


GRUPA II:

1. HC Latzusca …………………………… /3-0-3/ … /16-33/ … 9p
2. Pinguinii Bucuresti …………………….. /2-1-3/ … /13-19/ … 7p
3. Stiinta Cluj ……………………………….. /0-0-5/ … /2-30/ … 0p
4. Children of Dune ………………………… /0-0-6/ … /2-49/ … 0p
5. HC Bucuresti …………………………….. /0-0-6/ … /6-56/ … 0p


GRUPA IV:

1. Sanguine Rose Sibiu …………………… /6-0-0/ … /43-7/ … 18p
2. Panzerele Banat ………………………... /5-1-0/ … /33-3/ … 16p
3. VULTURII ROMANI …………………. /5-0-0/ … /53-0/ … 15p
4. Otelul Galati Mit …………….…………. /5-0-1/ … /28-11/ … 15p
5. HC Barót ……………….………………. /2-0-4/ … /30-18/ … 6p


beRBErul

DavidSchultz|LDR
20:20:10, 13.09.17

Hi mates,

Etapa 7+8 (sambata 09.09 / duminica 10.09), meciuri TIP NORMAL !!!

HC HEROES - real del tg. Jiu 4-0 / 7-0
Szereda RoadRunners - Domnesti Penguins 0-11 / 0-9
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Bqbq Sharks 4-3 / 5-5
AllStarsSuceava - Steaua Rangers Sinaia 4-2 / 4-1
HC Bobby - Republic of Ireland 1-1 / 2-4
Children of Dune - HC Barót 0-6 / 0-6
HC Latzusca - Sanguine Rose Sibiu 2-6 / 2-10
HC Bucuresti - Panzerele Banat 0-10 / 1-14
Pinguinii Bucuresti - VULTURII ROMANI 3-2 / 2-7
Stiinta Cluj - Otelul Galati Mit 0-3 / 0-11

GRUPA I:

1. AllStarsSuceava ………………………. /6-1-1/ … /51-12/ ,,, 19p
2. HC HEROES …………………………. /5-0-2/ … /37-12/ … 15p
3. HC Bobby …………………………….. /2-1-5/ … /18-25/ … 7p
4. HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs …. /1-1-6/ … /12-54/ … 4p
5. Szereda RoadRunners …………………… /0-0-8/ … /4-52/ … 0p


GRUPA III:

1. Domnesti Penguins ……………………… /7-0-1/ … /59-7/ … 21p
2. Steaua Rangers Sinaia ……………….… /6-0-2/ … /40-12/ … 18p
3. Republic of Ireland …………………..… /5-1-2/ … /24-15/ … 16p
4. real del tg. Jiu ………………...………… /4-1-3/ … /22-21/ … 13p
5. Bqbq Sharks …………………………….. /0-1-6/ … /10-67/ … 1p


GRUPA II:

1. Pinguinii Bucuresti …………………….. /3-1-4/ … /18-28/ … 10p
2. HC Latzusca …………………………… /3-0-5/ … /20-49/ … 9p
3. Stiinta Cluj ……………………………….. /0-0-7/ … /2-44/ … 0p
4. Children of Dune ………………………… /0-0-8/ … /2-61/ … 0p
5. HC Bucuresti …………………………….. /0-0-8/ … /7-79/ … 0p


GRUPA IV:

1. Sanguine Rose Sibiu …………………… /8-0-0/ … /59-11/ … 24p
2. Panzerele Banat ………………………... /7-1-0/ … /57-4/ … 22p
3. Otelul Galati Mit …………….…………. /7-0-1/ … /42-11/ … 21p
4. VULTURII ROMANI …………………. /6-0-1/ … /62-5/ … 18p
5. HC Barót ……………….………………. /4-0-4/ … /42-18/ … 12p


beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:35:21, 20.09.17

Hi mates,

Etapa 9+10 (sambata 16.09 / duminica 17.09), meciuri TIP NORMAL !!!

HC HEROES - Domnesti Penguins 0-3 / 1-4
Szereda RoadRunners - Bqbq Sharks 2-2 / 3-1
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Steaua Rangers Sinaia 0-10 / 1-9
AllStarsSuceava - Republic of Ireland 1-1 / 1-10
HC Bobby - real del tg. Jiu 3-1 / 1-1
Children of Dune - Sanguine Rose Sibiu 0-10 / 1-10
HC Latzusca - Panzerele Banat 3-2 / 4-6
VULTURII ROMANI - HC Bucuresti 8-0 / 5-1
Pinguinii Bucuresti - Otelul Galati Mit 2-1 / 5-2
Stiinta Cluj - HC Barót 1-7 / 1-12


GRUPA I:

1. AllStarsSuceava ………………………. /6-2-2/ … /53-23/ ,,, 20p
2. HC HEROES …………………………. /5-0-4/ … /38-19/ … 15p
3. HC Bobby …………………………….. /3-2-5/ … /22-27/ … 11p
4. Szereda RoadRunners …………………… /1-1-8/ … /9-55/ … 4p
5. HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs …. /1-1-8/ … /13-73/ … 4p


GRUPA III:

1. Domnesti Penguins ……………………… /9-0-1/ … /66-8/ … 27p
2. Steaua Rangers Sinaia ……………….… /8-0-2/ … /59-13/ … 24p
3. Republic of Ireland …………………..… /6-2-2/ … /35-17/ … 20p
4. real del tg. Jiu ………………...………… /4-2-4/ … /26-25/ … 14p
5. Bqbq Sharks …………………………….. /0-2-7/ … /13-72/ … 2p


GRUPA II:

1. Pinguinii Bucuresti …………………….. /5-1-4/ … /25-31/ … 16p
2. HC Latzusca …………………………… /4-0-6/ … /27-57/ … 12p
3. Stiinta Cluj ……………………………….. /0-0-9/ … /4-63/ … 0p
4. Children of Dune ……………………...… /0-0-10/ … /3-81/ … 0p
5. HC Bucuresti …………………………….. /0-0-10/ … /8-92/ … 0p


GRUPA IV:

1. Sanguine Rose Sibiu …………..……… /10-0-0/ … /79-12/ … 30p
2. Panzerele Banat ………………………... /8-1-1/ … /65-11/ … 25p
3. VULTURII ROMANI …………………. /8-0-1/ … /75-6/ … 24p
4. Otelul Galati Mit …………….…………. /7-0-3/ … /45-18/ … 21p
5. HC Barót ……………….………………. /6-0-4/ … /61-20/ … 18p


beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:51:41, 20.09.17

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, sambata 30.09 SAU duminica 01.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!

= GRUPA PRO =

AllStarsSuceava - Panzerele Banat
HC HEROES - Sanguine Rose Sibiu
Domnesti Penguins - HC Latzusca
Steaua Rangers Sinaia - Pinguinii Bucuresti


= GRUPA AMATEUR =

HC Bobby - Otelul Galati Mit
Szereda RoadRunners - VULTURII ROMANI
Republic of Ireland - Children of Dune
real del tg. Jiu - Stiinta Cluj


= GRUPA ROOKIE =

HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC Barót
Bqbq Sharks - HC Bucuresti


NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

DavidSchultz|LDR
08:47:35, 28.09.17

Hi mates,

meciurileeeee baietiii...?!?

SFERTURI DE FINALA, sambata 30.09 SAU duminica 01.10, meciuri tip PLAY-OFF , MECIURI NESETATE !!!

HC HEROES - Sanguine Rose Sibiu
real del tg. Jiu - Stiinta Cluj


beRBErul

Oltty
22:29:50, 30.09.17

Am pierdut lamentabil in fața unei echipe mai slabe valoric, dar cu un manager care si-a demonstrat măiestria.
Felicitări Oțelul!
Supărătoare aceste eliminări care îmi dau atâtea dureri de cap.
Have fun!

DavidSchultz|LDR
09:11:38, 03.10.17

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, sambata 30.09 SAU duminica 01.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!

= GRUPA PRO =

AllStarsSuceava - Panzerele Banat 1-8
HC HEROES - Sanguine Rose Sibiu 7-3
Domnesti Penguins - HC Latzusca 16-0
Steaua Rangers Sinaia - Pinguinii Bucuresti 4-2


= GRUPA AMATEUR =

HC Bobby - Otelul Galati Mit 4-5
Szereda RoadRunners - VULTURII ROMANI 1-6
Republic of Ireland - Children of Dune 7-1
real del tg. Jiu - Stiinta Cluj 2-1


= GRUPA ROOKIE =

HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC Barót 3-2
Bqbq Sharks - HC Bucuresti 2-3


beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:19:14, 03.10.17

Hi mates,

Semifinale, Sambata 07.10 SAU Duminica 08.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!

= GRUPA PRO =

Semifinale mari:

Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia
HC HEROES - Domnesti Penguins

Semifinale mici:

AllStarsSuceava - Pinguinii Bucuresti
Sanguine Rose Sibiu - HC Latzusca


= GRUPA AMATEUR =

Semifinale mari:

Otelul Galati Mit - real del tg. Jiu
VULTURII ROMANI - Republic of Ireland

Semifinale mici:

HC Bobby - Stiinta Cluj
Szereda RoadRunners - Children of Dune


= GRUPA ROOKIE =

HC Barót - HC Bucuresti
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Bqbq Sharks


NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

Merlin
22:06:04, 03.10.17

Naspa cél mai greu adversar

DavidSchultz|LDR
09:15:45, 09.10.17

Hi mates,

Semifinale, Sambata 07.10 SAU Duminica 08.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!

= GRUPA PRO =

Semifinale mari:

Panzerele Banat - Steaua Rangers Sinaia 1-2
HC HEROES - Domnesti Penguins 1-5

Semifinale mici:

AllStarsSuceava - Pinguinii Bucuresti 1-9
Sanguine Rose Sibiu - HC Latzusca 10-0


= GRUPA AMATEUR =

Semifinale mari:

Otelul Galati Mit - real del tg. Jiu 0-2
VULTURII ROMANI - Republic of Ireland 2-0

Semifinale mici:

HC Bobby - Stiinta Cluj 3-2
Szereda RoadRunners - Children of Dune 7-1


= GRUPA ROOKIE =

HC Barót - HC Bucuresti 11-3
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Bqbq Sharks 2-1


beRBErul

DavidSchultz|LDR
09:24:18, 09.10.17

Hi mates,

Finala # 1-2 --- Sambata 14.10 - Duminica 15.10 – Miercuri 18.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Steaua Rangers Sinaia - Domnesti Penguins - - - CEL MAI BUN DIN TREI MECIURI


# 3-4
Panzerele Banat - HC HEROES

# 5-6
Pinguinii Bucuresti - Sanguine Rose Sibiu

# 7-8
AllStarsSuceava - HC Latzusca

# 9-10
real del tg. Jiu - VULTURII ROMANI

# 11-12
Otelul Galati Mit - Republic of Ireland

# 13-14
HC Bobby - Szereda RoadRunners

# 15-16
Stiinta Cluj - Children of Dune

# 17-18
HC Barót - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs

# 19-20
HC Bucuresti - Bqbq Sharks


NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

DavidSchultz|LDR
20:53:15, 16.10.17

Hi mates,

Finala # 1-2 --- Sambata 14.10 - Duminica 15.10 – Miercuri 18.10, meciuri tip PLAY-OFF !!!

Steaua Rangers Sinaia - Domnesti Penguins 3-7 / 3-8


# 3-4
Panzerele Banat - HC HEROES 1-0

# 5-6
Pinguinii Bucuresti - Sanguine Rose Sibiu 7-9

# 7-8
AllStarsSuceava - HC Latzusca 2-0

# 9-10
real del tg. Jiu - VULTURII ROMANI 0-5

# 11-12
Otelul Galati Mit - Republic of Ireland 3-2

# 13-14
HC Bobby - Szereda RoadRunners 3-0

# 15-16
Stiinta Cluj - Children of Dune 2-1

# 17-18
HC Barót - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 3-0

# 19-20
HC Bucuresti - Bqbq Sharks 3-3


beRBErul

DavidSchultz|LDR
20:57:29, 16.10.17

Hi mates,

@ BizzyD: Felicitari mate pentru parcursul din aceasta editie a Cupei Prieteniei, .. parca este primul trofeu castigat .. ???

@ Bobby83: - premiul competitiei (sponsor pack/3 luni) va merge la Steaua Rangers Sinaia; PM pentru premiu ...


.. inscrierile pentru o noua editie vor incepe in week-endul 04-05.11...


beRBErul

21:57:38, 16.10.17

DavidSchultz 20:57:29, 16.10.17 Hi mates,

@ BizzyD: Felicitari mate pentru parcursul din aceasta editie a Cupei Prieteniei, .. parca este primul trofeu castigat .. ???

@ Bobby83: - premiul competitiei (sponsor pack/3 luni) va merge la Steaua Rangers Sinaia; PM pentru premiu ...


.. inscrierile pentru o noua editie vor incepe in week-endul 04-05.11...


beRBErul


Multumesc! Da, este prima data cand castig acest trofeu. Sper sa fie primul dintr-o serie mai lunga :)

Bobby83
09:32:54, 18.10.17

BizzyD 21:57:38, 16.10.17 DavidSchultz 20:57:29, 16.10.17 Hi mates,

@ BizzyD: Felicitari mate pentru parcursul din aceasta editie a Cupei Prieteniei, .. parca este primul trofeu castigat .. ???

@ Bobby83: - premiul competitiei (sponsor pack/3 luni) va merge la Steaua Rangers Sinaia; PM pentru premiu ...


.. inscrierile pentru o noua editie vor incepe in week-endul 04-05.11...


beRBErul

Multumesc! Da, este prima data cand castig acest trofeu. Sper sa fie primul dintr-o serie mai lunga :)


Felicitari! Si pentru mine a fost o premiera sa ma aflu in finala.

Marian, multumesc pentru premiu! :)


 Pagina: 1 2 3