CUPA PRIETENIEI EDITIA XXXVI !!! |
---|
Hi mates,
SEMIFINALE, sambata 16.03 + duminica 17.03 + miercuri 20.02, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Cel mai bun din trei meciuri:
Domnesti Penguins - Csikszereda BeerBrewers
All Stars Suceava - Steaua Rangers Sinaia
Locurile 5-8
HC Barót - Sanguine Rose Sibiu
VULTURII ROMANI - Dinamo George
beRBErul
Hi mates,
SFERTURI DE FINALA, sambata 16.02 SAU duminica 17.02 , meciuri tip PLAY-OUT !!!
Panzarele Banat - Racing Pigeons 0-7 / 0-7 (WO Panzarele Banat)
HC HEROES - Tau'ri Warriors ???
Real del tg. Jiu - Pinguinii Bucuresti 1-0 / 3-2
HC Bucuresti - Telefon Club 1932 Bucuresti ???
Ciutaci HC - Fulgerul Radauti 0-7 /0-7 (WO Ciutaci HC)
CS. IceRabbits Napoca - Children of Dune 3-4 / 0-7 (WO CS.IceRabbits Napoca)
FC Banita Young Boys - Sportul Leeds 0-7 / 0-7 (WO FC Banita Y. Boys)
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC Bobby 6-1 / 5-2
beRBErul
Hi mates,
Sambata 16.03 SAU duminica 17.03 , meciuri tip PLAY-OUT !!!
Locurile 1-8 (meciuri pentru premiul sponsor pack / 3 luni):
Racing Pigeons - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs
HC HEROES - Sportul Leeds
Real del tg. Jiu - Children of Dune
Telefon Club 1932 Bucuresti - Fulgerul Radauti
Locurile 9-16:
Panzarele Banat - HC Bobby
Tau'ri Warriors - FC Banita Young Boys
Pinguinii Bucuresti - CS. IceRabbits Napoca
HC Bucuresti - Ciutaci HC
beRBErul
Data Adversar Încasări Acţiune Tip
16.03.2019 Children of Dune Acasă Anulează Amical PO
17.03.2019 Children of Dune Deplasare Anulează Amical PO
le-am trimis de 3 zile, dar vad ca nu s-a mai logat de 4 zile
Hi mates,
SEMIFINALE, sambata 16.03 + duminica 17.03 + miercuri 20.02, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Cel mai bun din trei meciuri:
Domnesti Penguins - Csikszereda BeerBrewers 6-1 / 11-0
All Stars Suceava - Steaua Rangers Sinaia 4-3 / 6-3
Locurile 5-8
HC Barót - Sanguine Rose Sibiu 6-0
VULTURII ROMANI - Dinamo George 0-7
Locurile 1-8 (meciuri pentru premiul sponsor pack / 3 luni), PLAY-OUT !!!
Racing Pigeons - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 1-2
HC HEROES - Sportul Leeds 0-7 (WO HC HEROES)
Real del tg. Jiu - Children of Dune 2-3
Telefon Club 1932 Bucuresti - Fulgerul Radauti 5-3
Locurile 9-16:
Panzarele Banat - HC Bobby 0-7 (WO Panzarele Banat)
Tau'ri Warriors - FC Banita Young Boys 0-7 (WO Tau'ri Warriors)
Pinguinii Bucuresti - CS. IceRabbits Napoca 7-0 (WO CS. IceRabbits Napoca)
HC Bucuresti - Ciutaci HC 7-0 (WO Ciutaci HC)
beRBErul
Hi mates,
Finala # 1-2 --- Sambata 6.04 - Duminica 5.04 – Miercuri 10.04, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Domnesti Penguins - All Stars Suceava (cel mai bun din trei meciuri)
# 3-4
Csikszereda BeerBrewers - Steaua Rangers Sinaia
# 5-6
HC Barót - Dinamo George
# 7-8
Sanguine Rose Sibiu - VULTURII ROMANI
PLAY-OUT ( + sponsor pack / 3 luni):
# 1-4
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Telefon Club 1932 Bucuresti
HC HEROES - Children of Dune
# 5-8
Racing Pigeons - Fulgerul Radauti
Sportul Leeds - Real del tg. Jiu
# 9-12
HC Bobby - HC Bucuresti
FC Banita Young Boys - Pinguinii Bucuresti
# 13-16
Panzarele Banat - Ciutaci HC
Tau'ri Warriors - CS. IceRabbits Napoca
beRBErul
Hi mates,
.... incepand cu noua editie voi reduce numarul de echipe participante ... nu-mi place deloc ce "am facut" in aceasta editie ca organizator; vor fi "scoase" echipele care isi setau meciurile dupa ce primeau mesaje pe facebook din partea mea .... asa cum bine zicea piciorino71, vom pastra doar managerii activi si un numar redus de echipe pentru a nu pierde timpul si interesul pentru cupa ...
Imi cer scuze pentru intarzierea aparuta in desfasurarea acestei editii .. :( !!!
beRBErul
Hi mates,
Finala # 1-2 --- Sambata 6.04 - Duminica 5.04 – Miercuri 10.04, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Domnesti Penguins - All Stars Suceava 4-1 / 8-0
# 3-4
Csikszereda BeerBrewers - Steaua Rangers Sinaia 0-12 / 0-12
# 5-6
HC Barót - Dinamo George 3-1 / 0-7 (WO HC Barót)
# 7-8
Sanguine Rose Sibiu - VULTURII ROMANI 7-0 / 7-0
PLAY-OUT ( + sponsor pack / 3 luni):
# 1-4
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Telefon Club 1932 Bucuresti 2-3
HC HEROES - Children of Dune 7-0 (WO Children of Dune)
# 5-8
Racing Pigeons - Fulgerul Radauti 7-6
Sportul Leeds - Real del tg. Jiu 0-7 (WO Sportul Leeds)
# 9-12
HC Bobby - HC Bucuresti 1-6
FC Banita Young Boys - Pinguinii Bucuresti 3-1
# 13-16
Panzarele Banat - Ciutaci HC 0-7 (WO Panzarele Banat)
Tau'ri Warriors - CS. IceRabbits Napoca 7-0 (WO CS. IceRabbits Napoca)
beRBErul
Hi mates,
@ BizzyD: - Felicitari man pentru un nou trofeu .. :) ...
Premii oferite:
Steaua Rangers Sinaia - sponsor pack / 3 luni
Csikszereda BeerBrewers - sponsor pack / 3 luni (chiar daca are momentan, ii va expira peste 4 luni ...)
Dinamo George - sponsor pack / 3 luni
Mai "am de dat" sponsor pacuk-ul / 3 luni pentru echipele din play-out; meciul pentru premiu va fi:
Telefon Club 1932 Bucuresti - HC HEROES sambata 20.04 SAU duminica 21.04, meciuri TIP PLAYOUT !!!
beRBErul
Hi mates,
@Bobby83: - premiul a fost platit; aveam deja ID-ul echipei...
HA-Mails pentru celelalte premii ...
BTW: - Maine vor incepe inscrierile pentru o noua editie a Cupei Prieteniei, ... va astept cu cea mai mare placere ...
beRBErul
Hi mates,
@dgeorge: premiul a fost platit - Sponsor Pack / 3 luni
HAVE FUN !!!
beRBErul
Hi mates,
@piciorino71: - premiul a fost platit / sponsor pack / 3 luni (meciul pentru premiu/play-out = Telefon-Club 1932®Bucureşti 4:1 HC HEROES)
HAVE FUN !!!
HRISTOS A INVIAT !!!
SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI !!!
beRBErul