CUPA PRIETENIEI EDITIA XXXVI !!!
 Pagina: 1 2 3 4
14:10:57, 15.12.18

Fecha Rival Lugar Acción Tipo
15.12.2018 Pinguinii Bucuresti Local Cancelar Amistoso (playoff)

Nu a acceptat amicalul. Pot face alt amical astazi?

DavidSchultz|LDR
12:34:23, 19.12.18

Hi mates,

Din pacate am fost foarte ocupat in ultima saptamana, nu am avut timp de HA decat de pe telefon; astazi si maine sunt liber, voi face update-ul necesar pentru clasamentul competitiei ....

Multumesc anticipat pentru intelegere,


beRBErul

jackoneill|MOD
08:27:41, 23.12.18

my opponent offline always..

last activity 20:46, 16.12.2018

im wait to15:00 CET and find other friendly match from today :-/ sry...

DavidSchultz|LDR
12:33:19, 27.12.18

Hi mates,

Etapa 9 (sambata 10.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - HC HEROES 2-1
HC Bucuresti - Children of Dune 3-1
HC Bobby - Ciutaci HC 2-4
real del tg.jiu - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 2-1
Sanguine Rose Sibiu - Steaua Rangers Sinaia 2-3
Panzerele Banat - AllStarsSuceava OT 1-0
Racing Pigeons - C.S IceRabbits Napoca WO 0-7
VULTURII ROMANI - Telefon-Club 1932 Bucureşti 3-0
Domnesti Penguins - Tau'ri Warriors 10-1
Dinamo George - FC Banita Young Boys 2-1
Fulgerul Radauti - Pinguinii Bucuresti 2-1
HC Barót - Csikszereda BeerBrewers 0-6


Etapa 10 (duminica 11.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - HC Bucuresti 1-3
HC Bobby - HC HEROES 1-3
real del tg.jiu - Children of Dune 2-0
Sanguine Rose Sibiu - Ciutaci HC OT 3-2
Panzerele Banat - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 2-3
Racing Pigeons - Steaua Rangers Sinaia 1-14
VULTURII ROMANI - AllStarsSuceava 4-2
Domnesti Penguins - C.S IceRabbits Napoca 9-0
Dinamo George - Telefon-Club 1932 Bucureşti 3-4
Fulgerul Radauti - Tau'ri Warriors 5-1
HC Barót - FC Banita Young Boys 5-3
Csikszereda BeerBrewers - Pinguinii Bucuresti 9-1


Clasamentul competitiei dupa etapa 9+10:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/m0462d


beRBErul

atreydespaul
12:01:31, 28.12.18

DavidSchultz 12:33:19, 27.12.18 Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 9+10:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

<a href="https://www.hockeyarena.net/public_redirect.php?http://prntscr.com/m0462d" target="_blank">http://prntscr.com/m0462d</a>

beRBErul


Ce frumos arata !
Daca chiar ai pune pe regiuni, nu doar formal, ar fi si mai spumos ... :))

DavidSchultz|LDR
03:44:45, 30.12.18

Hi mates,

Imi cer scuze pentru "intarzierea" updatului clasamentuui, dar sunt foarte ocupat in perioada asta. .. :( .. prin urmare faza sferturilor de finala va incepe in data de 9.01.2019 (miercuri) si vom juca cel mai bun din 3 meciuri .. .. pe de alta parte, fiind "petrecerea" de Anul Nou, nu cred ca vom reusi sa setam pentru week-endul care vine faza. sf. si am zis sa nu va stresez cu mesaje, si asa am si eu timp sa termin clasamentul

... Va rog sa va setati meciuri amicale pentru week-endul care vine

.. Multumesc anticipat pentru intelegere,

@atreydespaul: m-am gandit la inceput sa fac pe regiuni geo. cele 4 divizii, dar este un pic mai complicat, o mica parte dintre noi fiind plecati din tara, dar sper sa reusesc o astfel de grupare pentru editia urmatoare ...


beRBErul

DavidSchultz|LDR
21:31:51, 19.01.19

Hi mates,

Etapa 11 (sambata 17.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Pinguinii Bucuresti 2 - 0
FC Banita Young Boys - Csikszereda BeerBrewers 3 -7
Tau'ri Warriors - HC Barót 2 - 5
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Fulgerul Radauti 6 - 7
C.S IceRabbits Napoca - Dinamo George OT 2 - 3
AllStarsSuceava - Domnesti Penguins 9 - 6
Steaua Rangers Sinaia - VULTURII ROMANI 0 - 3
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Racing Pigeons 6 - 2
Ciutaci HC - Panzerele Banat 2 - 1
Children of Dune - Sanguine Rose Sibiu 3 - 2
HC HEROES - real del tg.jiu 0 - 1
HC Bucuresti - HC Bobby 1 - 3

Etapa 12 (duminica 18.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Fulgerul Radauti 6 - 2
HC Barót - Dinamo George 0 - 1
Csikszereda BeerBrewers - Domnesti Penguins 0 - 3
Pinguinii Bucuresti - VULTURII ROMANI 2 - 7
FC Banita Young Boys - Racing Pigeons 9 - 1
Tau'ri Warriors - Panzerele Banat 0 - 7
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Sanguine Rose Sibiu 3 - 8
C.S IceRabbits Napoca - real del tg.jiu 5 - 1
AllStarsSuceava - HC Bobby 8 - 0
Steaua Rangers Sinaia - HC Bucuresti wo 7 - 0
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC HEROES 3 - 6
Ciutaci HC - Children of Dune 5 - 6

Etapa 13 (sambata 24.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - VULTURII ROMANI 0-7 WO
Domnesti Penguins - Racing Pigeons 13-1
Dinamo George - Panzerele Banat 7-0 WO
Fulgerul Radauti - Sanguine Rose Sibiu 0-7 WO
HC Barót - real del tg.jiu 3-2 OT
Csikszereda BeerBrewers - HC Bobby 8-0
Pinguinii Bucuresti - HC Bucuresti 2-1
FC Banita Young Boys - HC HEROES 3-4
Tau'ri Warriors - Children of Dune 0-6
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Ciutaci HC 7-0 WO
C.S IceRabbits Napoca - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 3-2
AllStarsSuceava - Steaua Rangers Sinaia 2-4

Etapa 14 (duminica 25.11, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Ciutaci HC - Sportul Leeds 7-0 WO
Children of Dune - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 0-6
HC HEROES - Steaua Rangers Sinaia 3-5
HC Bucuresti - AllStarsSuceava 0-7
HC Bobby - C.S IceRabbits Napoca 7-0 WO
real del tg.jiu - Telefon-Club 1932 Bucureşti 7-1
Sanguine Rose Sibiu - Tau'ri Warriors 3-1
Panzerele Banat - FC Banita Young Boys 5-3
Racing Pigeons - Pinguinii Bucuresti 0-7 WO
VULTURII ROMANI - Csikszereda BeerBrewers 2-1
Domnesti Penguins - HC Barót 10-1
Dinamo George - Fulgerul Radauti 4-1

Etapa 15 (sambata 01.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Domnesti Penguins 2-5
Dinamo George - VULTURII ROMANI 0-4
Fulgerul Radauti - Racing Pigeons 4-0
HC Barót - Panzerele Banat 1-4
Csikszereda BeerBrewers - Sanguine Rose Sibiu 7-2
Pinguinii Bucuresti - real del tg.jiu 1-2
FC Banita Young Boys - HC Bobby 3-2 OT
Tau'ri Warriors - HC Bucuresti 1-8
Telefon-Club 1932 Bucureşti - HC HEROES 5-4
C.S IceRabbits Napoca - Children of Dune 3-5
AllStarsSuceava - Ciutaci HC 4-3
Steaua Rangers Sinaia - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 9-3


Etapa 16 (sambata 02.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Children of Dune 6-0
HC HEROES - Ciutaci HC 6-0
HC Bucuresti - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 0-5
HC Bobby - Steaua Rangers Sinaia 0-11
real del tg.jiu - AllStarsSuceava 2-4
Sanguine Rose Sibiu - C.S IceRabbits Napoca 4-1
Panzerele Banat - Telefon-Club 1932 Bucureşti 0-3
Racing Pigeons - Tau'ri Warriors 2-6
VULTURII ROMANI - FC Banita Young Boys 2-1
Domnesti Penguins - Pinguinii Bucuresti 12-0
Dinamo George - Csikszereda BeerBrewers 1-5
Fulgerul Radauti - HC Barót 0-5

Etapa 17 (sambata 08.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Csikszereda BeerBrewers - Steaua Rangers Sinaia 2-9
Pinguinii Bucuresti - AllStarsSuceava 0-7
FC Banita Young Boys - C.S IceRabbits Napoca 1-2
Tau'ri Warriors - Telefon-Club 1932 Bucureşti 1-12
Sportul Leeds - Sanguine Rose Sibiu 2-4
Panzerele Banat - real del tg.jiu 5-2
Racing Pigeons - HC Bobby 1-10
VULTURII ROMANI - HC Bucuresti 6-0
Domnesti Penguins - HC HEROES 5-3
Dinamo George - Children of Dune 3-1
Fulgerul Radauti - Ciutaci HC 4-5
HC Barót - HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs 2-0


Etapa 18 (duminca 09.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - FC Banita Young Boys 6-1
Tau'ri Warriors - Pinguinii Bucuresti 1-4
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Csikszereda BeerBrewers 5-9
C.S IceRabbits Napoca - HC Barót 3-4 OT
AllStarsSuceava - Fulgerul Radauti 7-0
Steaua Rangers Sinaia - Dinamo George 7-0
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Domnesti Penguins 0-12
Ciutaci HC - VULTURII ROMANI 0-3
Children of Dune - Racing Pigeons 6-3
HC HEROES - Panzerele Banat 2-1
HC Bucuresti - Sanguine Rose Sibiu 0-8
HC Bobby - real del tg.jiu 0-4


beRBErul

DavidSchultz|LDR
21:33:58, 19.01.19

Hi mates,

Etapa 19 (sambata 15.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Sportul Leeds 4-2
Ciutaci HC - Steaua Rangers Sinaia 0-7 WO
Children of Dune - AllStarsSuceava 1-10
HC HEROES - C.S IceRabbits Napoca 3-0
HC Bucuresti - Telefon-Club 1932 Bucureşti 1-8
HC Bobby - Tau'ri Warriors 5-0
real del tg.jiu - FC Banita Young Boys 0-1
Sanguine Rose Sibiu - Pinguinii Bucuresti 7-0 WO
Panzerele Banat - Csikszereda BeerBrewers 1-3
Racing Pigeons - HC Barót 1-12
VULTURII ROMANI - Fulgerul Radauti ???
Domnesti Penguins - Dinamo George 8-2


Etapa 20 (duminca 16.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Csikszereda BeerBrewers 3-4
Pinguinii Bucuresti - HC Barót 1-9
FC Banita Young Boys - Fulgerul Radauti 5-2
Tau'ri Warriors - Dinamo George 3-7
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Domnesti Penguins 0-12
C.S IceRabbits Napoca - VULTURII ROMANI 1-5
AllStarsSuceava - Racing Pigeons 10-0
Steaua Rangers Sinaia - Panzerele Banat 8-2
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Sanguine Rose Sibiu 2-4
Ciutaci HC - real del tg.jiu 1-5
Children of Dune - HC Bobby 0-2
HC HEROES - HC Bucuresti 7-0 WO

Etapa 21 (sambata 22.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Dinamo George - Sportul Leeds 7-0 WO
Fulgerul Radauti - Domnesti Penguins 0-7 WO
HC Barót - VULTURII ROMANI 5-6 OT
Csikszereda BeerBrewers - Racing Pigeons 12-1
Pinguinii Bucuresti - Panzerele Banat 1-9
FC Banita Young Boys - Sanguine Rose Sibiu 2-4
Tau'ri Warriors - real del tg.jiu 1-3
Telefon-Club 1932 Bucureşti - HC Bobby 7-5
C.S IceRabbits Napoca - HC Bucuresti 7-1
AllStarsSuceava - HC HEROES 8-3
Steaua Rangers Sinaia - Children of Dune 7-0
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Ciutaci HC 6-3


Etapa 22 (duminca 23.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

Sportul Leeds - Tau'ri Warriors 0-7 WO
Telefon-Club 1932 Bucureşti - FC Banita Young Boys 3-6
C.S IceRabbits Napoca - Pinguinii Bucuresti 4-2
AllStarsSuceava - Csikszereda BeerBrewers 4-3
Steaua Rangers Sinaia - HC Barót 5-1
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - Fulgerul Radauti 2-0
Ciutaci HC - Dinamo George 4-3 OT
Children of Dune - Domnesti Penguins 1-14
HC HEROES - VULTURII ROMANI 2-4
HC Bucuresti - Racing Pigeons 7-0 WO
HC Bobby - Panzerele Banat 0-3
real del tg.jiu - Sanguine Rose Sibiu 2-4


Etapa 23 (sambata 29.12, meciuri TIP PLAY-OFF !!!)

HC Barót - Sportul Leeds 6-3
Csikszereda BeerBrewers - Fulgerul Radauti 5-2
Pinguinii Bucuresti - Dinamo George 1-2
FC Banita Young Boys - Domnesti Penguins 1-4
Tau'ri Warriors - VULTURII ROMANI 0-4
Telefon-Club 1932 Bucureşti - Racing Pigeons 10-2
C.S IceRabbits Napoca - Panzerele Banat 2-5
AllStarsSuceava - Sanguine Rose Sibiu 5-1
Steaua Rangers Sinaia - real del tg.jiu 6-0
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC Bobby 6-0
Ciutaci HC - HC Bucuresti 4-0
Children of Dune - HC HEROES ???


beRBErul

DavidSchultz|LDR
14:12:19, 26.01.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 11+12

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/mcg8s4


beRBErul

DavidSchultz|LDR
14:48:25, 01.02.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 13+14:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/mf9763


beRBErul

DavidSchultz|LDR
15:20:44, 01.02.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 15+16:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/mf9qbx


beRBErul

DavidSchultz|LDR
16:02:52, 01.02.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 17+18:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/mfaf4s


beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:03:12, 05.02.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 19+20:

underline - echipe play-off
italic - echipe wild-card

http://prntscr.com/mgv646


beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:45:49, 05.02.19

Hi mates,

Clasamentul competitiei dupa etapa 21+22+23:

http://prntscr.com/mgvs84


beRBErul

DavidSchultz|LDR
12:54:57, 05.02.19

Hi mates,

Echipe play-off:

Domnesti Penguins
All Stars Suceava
Steaua Rangers Sinaia
Csikszereda BeerBrewers
Sanguine Rose Sibiu
Dinamo George
VULTURII ROMANI (wild-card 1)
HC Barót (wild-card 2)


SFERTURI DE FINALA, sambata 16.02 + duminica 17.02 + sambata 23.02, meciuri tip PLAY-OFF !!!
Cel mai bun din trei meciuri
:

Domnesti Penguins vs HC Barót
All Stars Suceava vs VULTURII ROMANI
Steaua Rangers Sinaia vs Dinamo George
Csikszereda BeerBrewers vs Sanguine Rose Sibiu


beRBErul

DavidSchultz|LDR
13:06:24, 05.02.19

Hi mates,

Tinand cont de intarzierea aparuta in desfasurarea acestei editii, am decis sa acord inca un premiu = sponsor pack / 3 luni pentru echipele care nu au intrat in play-off:

Panzarele Banat
HC HEROES
Real del tg. Jiu
Telefon Club 1932 Bucuresti
Ciutaci HC
CS. IceRabbits Napoca
FC Banita Young Boys
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs
HC Bobby
Sportul Leeds
Children of Dune
Fulgerul Radauti
HC Bucuresti
Pinguinii Bucuresti
Tau'ri Warriors
Racing Pigeons


SFERTURI DE FINALA, sambata 16.02 SAU duminica 17.02 , meciuri tip PLAY-OFF !!!

Panzarele Banat - Racing Pigeons
HC HEROES - Tau'ri Warriors
Real del tg. Jiu - Pinguinii Bucuresti
HC Bucuresti - Telefon Club 1932 Bucuresti
Ciutaci HC - Fulgerul Radauti
CS. IceRabbits Napoca - Children of Dune
FC Banita Young Boys - Sportul Leeds
HK Philadelphia Flyers 1980 beRBErs - HC Bobby


NOTA:
- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

21:50:47, 15.02.19

Ceau,
Csíkszereda BeerBrewers are deja amical pt weekend. Eu am liber sambata (maine).
Ce sa fac?

l.isti
15:45:12, 16.02.19

dragosv 21:50:47, 15.02.19 Ceau,
Csíkszereda BeerBrewers are deja amical pt weekend. Eu am liber sambata (maine).
Ce sa fac?


Salutare,
Am uitat in ultima vreme sa ma uit la acest topic :( acum din pacate nu mai pot anula amicalurile din acest weekend... Weekendurile urmatoare sunt liber, eventual putem sa jucam atunci. Daca nu sunteti de acord, asta e :/, e vina mea. Scuze.

13:51:08, 17.02.19

l.isti 15:45:12, 16.02.19 dragosv 21:50:47, 15.02.19 Ceau,
Csíkszereda BeerBrewers are deja amical pt weekend. Eu am liber sambata (maine).
Ce sa fac?

Salutare,
Am uitat in ultima vreme sa ma uit la acest topic :( acum din pacate nu mai pot anula amicalurile din acest weekend... Weekendurile urmatoare sunt liber, eventual putem sa jucam atunci. Daca nu sunteti de acord, asta e :/, e vina mea. Scuze.



Jucam sambata viitoare.
Salutare.


 Pagina: 1 2 3 4