Zapisz się do gry

22.05.2011 - Wersja 3.9.3

Menadżerowie posiadający pakiet sponsorski mogą teraz ustawiać dwa zdefiniowane przez siebie składy - jeden na mecze ligowe, a drugi na mecze towarzyskie. Istnieje możliwość ustawienia tych składów z kilkudniowym wyprzedzeniem, więc menadżerowie nie będą już musieli bać się o ustawienia podczas swojej nieobecności. Możecie zmienić poszczególne składy w taktyce drużyny i domyślne składy w domyślnych taktykach w zakładce Drużyna - Taktyka.

Faza playoff została zmieniona - od teraz drużyny, które odpadną w ćwierćfinałach, zagrają o miejsca 5-8. Dodatkowo zmianie uległ podział premii finansowych za zajęcie odpowiedniego miejsca w fazie playoff - więcej informacji możecie zobaczyć w zakładce Liga - Nagrody.

Stworzyliśmy również nowy turniej ligowy o nazwie Playout, gdzie drużyny, które ukończyły sezon zasadniczy na miejscach 9-16 zmierzą się pomiędzy sobą o utrzymanie w lidze. Do tej fazy zespoły przystąpią z punktami, jakie uzyskały podczas całego sezonu zasadniczego. Każdy zespół zagra jeden mecz przeciwko każdej drużynie, biorącej udział w tej fazie rozgrywek, a dochód z danego meczu będzie dzielony po równo pomiędzy biorące w nim udział zespoły. Ta z drużyn, która ukończy sezon zasadniczy na wyższej pozycji, będzie gospodarzem danego meczu. Podczas meczów fazy Playout będą obowiązywały dogrywki - tak długo, aż jedna z drużyn nie zdobędzie zwycięskiego gola. Końcowa klasyfikacja tej fazy rozgrywek zdecyduje o tym, które z drużyn zostaną zdegradowane do niższej klasy rozgrywkowej.

Aby wypłacić bonus lojalnościowy wybranemu zawodnikowi, będzie on musiał zaliczyć przynajmniej 180 minut gry podczas meczów ligowych danego sezonu.

Nowi juniorzy będą się pojawiali w szkółce hokejowej mając 16-18 lat (16-19 lat w poprzedniej wersji).

Cena za natychmiastowe sprawdzenie zawodnika została zwiększona o 20%.

Czas gry poszczególnych zawodników będzie pokazany w raporcie pomeczowym.