CUPA PRIETENIEI EDITIA A XXII-A !!!
 Pagina: 1 2 3 4
12:00:44, 29.08.14

Da,am vazut si eu!Provocarile sunt trimise de pe 25+mesaj!Risc sa raman si fara meciuri in zilele respective!
Vezi ca e ceva in neregula la mine in clasament,am ultimele 2 victorii in fata lui ZamZum,dar inainte sa joc cu el parca am avut o infrangere sau chiar 2 nu mai tin minte exact cu cine ca nu am calendarul,dar sigur o infrangere am avut,n-am 12-0-0!

DavidSchultz|LDR
15:03:55, 29.08.14

Hi mates,

@afinogenov61: - Voi verifica mai pe seara sa vad ce si cum :)

beRBErul

09:38:00, 01.09.14

T de Torquemada 15:03:55, 29.08.14 Hi mates,

@afinogenov61: - Voi verifica mai pe seara sa vad ce si cum :)

beRBErul

Eu am renuntat la joc!Am terminat pe locul 1 in grupa,iar in urmatoarele meciuri care le mai aveam le voi pierde la masa verde!O zi buna si bafta!

Postul a fost şters

DavidSchultz|LDR
20:10:03, 01.09.14

Hi mates,

Etapa 11+12 (sambata 16.08 / duminica 17.08), REMTACH

Children of Dune - Racing Pigeons 6-0 / 1-3
Super®Joe - 1 Mai 2-2 / 3-0
HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs - Panzerele Banat 2-7 / 1-1
Isle of Wight Seagulls - Domnesti Penguins 3-3 / 2-7
HC ZamZum - FC Banita Young Boys 1-3 / 1-1
Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Manacor© 0-7 / 0-11
Asociatia Sportiva Argeseana - HC Deea98 5-2 / 3-2

GRUPA I:

1. HC ZamZum …………………………..… /9-2-3/ … /64-25/ … 29p
2. Super®Joe …………………...……..…… /9-2-3/ … /53-30/ … 29p
3. Udvarhelyi Sörcsapolók ………...…….… /7-1-5/ … /38-49/ … 22p
4. Asociatia Sportiva Argeseana ……...…… /6-1-5/ … /35-35/ … 19p
5. HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs …...... /3-2-7/ … /27-36/ … 11p
6. Isle of Wight Seagulls …………..…...…… /2-1-11/ … /19-101/ … 7p
7. Children of Dune ………………..…....….. /1-1-12/ … /24-67/ … 4p


GRUPA III:

1. HC Manacor© ………………………….. /14-0-0/ … /102-9/ … 42p
2. Panzerele Banat …………….…..………. /8-1-4/ … /64-25/ …25p
3. HC Deea98 …………………..…….…… /7-2-5/ … /53-36/ …23p
4. 1 Mai ………………………………..…. /6-3-5/ … /47-31/ … 21p
5. FC Banita Young Boys ………..………. /7-0-7/ … /43-38/ … 21p
6. Domnesti Penguins ………….………… /3-3-8/ … /28-52/ … 12p
7. Racing Pigeons …………….………….. /1-0-9/ … /5-69/ …3p

Etapa 13+14 (sambata 23.08 / duminica 24.08):
Asociatia Sportiva Argeseana - Racing Pigeons echipele nu sunt punctate



Constanta IceCubes - Otelul Dunarea Galati Mit 0-6 / 2-7
HC HEROES - Gens Cluj 11-0 / 9-0
Bqbq Sharks - Fulgerul Radauti 6-0 / 7-1
HC Bucuresti - HC_Steaua_Bucuresti 0-9 / 0-8
VULTURII ROMANI – Oltty 10-0 / 5-0
Tau'ri Warriors - HC Ripensia Siret 0-9 / 0-9
Stiinta Cluj - Sighisoara Towerstars 1-4 / 3-6

GRUPA II:

1. Bqbq Sharks ……………………..…. /11-1-2/ … /62-17/ … 34p
2. VULTURII ROMANI …………….. /6-2-6/ … /56-30/ … 30p
3. Stiinta Cluj ………………………… /5-0-9/ … /29-58/ … 15p
4. Constanta IceCubes ……………….. /5-0-9/ … /33-65/ … 15p
5. HC HEROES …………...…….…… /3-1-10/ … /38-65/ … 10p
6. Tau'ri Warriors …………….………. /2-0-12/ … /12-84/ … 6p
7. HC Bucuresti ……………….……… /1-0-13/ … /8-117/ … 3p


GRUPA IV:

1. Otelul Dunarea Galati Mit ……………. /14-0-0/ … /100-8/ … 42p
2. Sighisoara Towerstars …………...…… /12-1-1/ … /81-16/ … 37p
3. Fulgerul Radauti …………...…………. /11-0-3/ … /69-36/ … 33p
4. HC Ripensia Siret ………….....….…… /10-1-3/ … /90-22/ … 31p
5. HC_Steaua_Bucuresti ………………… /7-1-6/ … /56-28/ … 22p
6. Oltty …………………………...……… /6-1-7/ … /33-45/ … 19p
7. Gens Cluj ……………………………… /1-0-13/ … /7-93/ … 3p

- revin imediat cu programul din faza sferturilor de finala,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
20:25:03, 01.09.14

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 06.09 SAU Duminica 07.09, meciuri tip PO!!!:


GRUPA PRO:

HC ZamZum - Sighisoara Towerstars
Super®Joe - Otelul Dunarea Galati Mit
HC Manacor© - VULTURII ROMANI
Panzerele Banat - Bqbq Sharks


GRUPA AMATEUR:

Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Ripensia Siret
Asociatia Sportiva Argeseana - Fulgerul Radauti
HC Deea98 - Constanta IceCubes
1 Mai - Stiinta Cluj


GRUPA ROOKIE :

HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs – Oltty
Isle of Wight Seagulls - Gens Cluj
Children of Dune - HC_Steaua_Bucuresti
FC Banita Young Boys - Tau'ri Warriors
Domnesti Penguins - HC Bucuresti
Racing Pigeons - HC HEROES

NOTA - SFERTURI -

- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.
- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor meciuri,

beRBErul

DavidSchultz|LDR
17:23:57, 09.09.14

Hi mates,

SFERTURI DE FINALA, Sambata 06.09 SAU Duminica 07.09, meciuri tip PO!!!:

GRUPA PRO:

HC ZamZum - Sighisoara Towerstars 0-6
Super®Joe - Otelul Dunarea Galati Mit 0-4
HC Manacor© - VULTURII ROMANI 0-7 (WO HC Manacor©)
Panzerele Banat - Bqbq Sharks 0-7


GRUPA AMATEUR:

Udvarhelyi Sörcsapolók - HC Ripensia Siret 3-5
Asociatia Sportiva Argeseana - Fulgerul Radauti 7-1
HC Deea98 - Constanta IceCubes 3-1
1 Mai - Stiinta Cluj 3-0


GRUPA ROOKIE :

HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs – Oltty 3-0
Isle of Wight Seagulls - Gens Cluj 4-1
Children of Dune - HC_Steaua_Bucuresti 0-3
FC Banita Young Boys - Tau'ri Warriors 4-0
Domnesti Penguins - HC Bucuresti 10-1
Racing Pigeons - HC HEROES 2-6

beRBErul

DavidSchultz|LDR
17:40:51, 09.09.14

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 13.09 SAU Duminica 14.09, meciuri tip PO!!!:

- Grupa PRO -

Semifinale mari:
Sighisoara Towerstars - Bqbq Sharks
Otelul Dunarea Galati Mit - VULTURII ROMANI

Semifinale mici:
HC ZamZum - Panzerele Banat
Super®Joe - HC Manacor©


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:
HC Ripensia Siret - 1 Mai
Asociatia Sportiva Argeseana - HC Deea98

Semifinale mici:
Udvarhelyi Sörcsapolók - Stiinta Cluj
Fulgerul Radauti - Constanta IceCubes


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:
HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs - HC HEROES
Isle of Wight Seagulls - Domnesti Penguins
HC_Steaua_Bucuresti - FC Banita Young Boys

Semifinale mici:
Oltty - Racing Pigeons
Gens Cluj - HC Bucuresti
Children of Dune - Tau'ri Warriors

- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.


beRBErul

11:14:15, 12.09.14

Eu imi caut amical pentru sambata , am asteptat destul ca adversarul sa isi anuleze amicalele .

DavidSchultz|LDR
17:37:48, 15.09.14

Hi mates,

SEMIFINALE, Sambata 13.09 SAU Duminica 14.09, meciuri tip PO!!!:

- Grupa PRO -

Semifinale mari:
Sighisoara Towerstars - Bqbq Sharks 4-2
Otelul Dunarea Galati Mit - VULTURII ROMANI 2-0

Semifinale mici:
HC ZamZum - Panzerele Banat 0-6
Super®Joe - HC Manacor© 7-0 (WO HC Manacor©)


- Grupa AMATEUR -

Semifinale mari:
HC Ripensia Siret - 1 Mai 6-0
Asociatia Sportiva Argeseana - HC Deea98 4-2

Semifinale mici:
Udvarhelyi Sörcsapolók - Stiinta Cluj 1-2
Fulgerul Radauti - Constanta IceCubes 0-7 (WO Fulgerul Radauti)


- Grupa ROOKIE -

Semifinale mari:
HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs - HC HEROES 1-2
Isle of Wight Seagulls - Domnesti Penguins 1-5
HC_Steaua_Bucuresti - FC Banita Young Boys 5-0

Semifinale mici:
Oltty - Racing Pigeons 9-2
Gens Cluj - HC Bucuresti 6-0
Children of Dune - Tau'ri Warriors 4-0

beRBErul

DavidSchultz|LDR
17:53:45, 15.09.14

Hi mates,

FINALE, Sambata 20.09 SAU Duminica 21.09, meciuri tip PO!!!:

F.# 1-2
Sighisoara Towerstars - Otelul Dunarea Galati Mit

# 3-4
Bqbq Sharks -VULTURII ROMANI

# 5-6
Panzerele Banat - Super®Joe

# 7-8
HC ZamZum - HC Manacor©

# 9-10
HC Ripensia Siret - Asociatia Sportiva Argeseana

# 11-12
1 Mai - HC Deea98

# 13-14
Stiinta Cluj - Constanta IceCubes

# 15-16
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti

# 17-18
HC HEROES - Domnesti Penguins

# 19-20
HC_Steaua_Bucuresti - Oltty

# 21-22
HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs - Isle of Wight Seagulls

# 23-24
FC Banita Young Boys - Racing Pigeons

# 25-26
Gens Cluj - Children of Dune

# 27-28
HC Bucuresti - Tau'ri Warriors

- daca se vor disputa doua meciuri (atat sambata, cat si duminica), va conta meciul de sambata sau primul meci tip PO
- daca nu se joaca PO si scorurile sunt egale, se va califica echipa cu punctaj mai mare in faza grupelor.
- va rog sa trimiteti/acceptati provocarile necesare desfasurarii acestor meciuri,

beRBErul

09:09:05, 16.09.14

HC Manacor© nu cred ca va juca. Eu i-am trimis provocare si astepet pana joi dupa care imi caut alt amical

DavidSchultz|LDR
04:40:46, 23.09.14

Hi mates,

FINALE, Sambata 20.09 SAU Duminica 21.09, meciuri tip PO!!!:

F.# 1-2
Sighisoara Towerstars - Otelul Dunarea Galati Mit 1-4


# 3-4
Bqbq Sharks -VULTURII ROMANI 9-1

# 5-6
Panzerele Banat - Super®Joe 8-1

# 7-8
HC ZamZum - HC Manacor© 7-0 (WO HC Manacor©)

# 9-10
HC Ripensia Siret - Asociatia Sportiva Argeseana 9-1

# 11-12
1 Mai - HC Deea98 2-2

# 13-14
Stiinta Cluj - Constanta IceCubes 3-2

# 15-16
Udvarhelyi Sörcsapolók - Fulgerul Radauti 0-2

# 17-18
HC HEROES - Domnesti Penguins 6-2

# 19-20
HC_Steaua_Bucuresti – Oltty 2-1

# 21-22
HK CANDICE CLOT 1980 beRBErs - Isle of Wight Seagulls 2-1

# 23-24
FC Banita Young Boys - Racing Pigeons 8-0

# 25-26
Gens Cluj - Children of Dune 0-6

# 27-28
HC Bucuresti - Tau'ri Warriors 0-7

@ Oxigen: - felicitari mate pentru castigarea Cupei :) - premiul cat de repede pot.

- VACANTAAAAAA - Inscrierile pentru o noua editie au loc incepand cu week-endul 11-12.10

beRBErul

Oxigen
21:36:23, 23.09.14

T de Torquemada 04:40:46, 23.09.14 Hi mates,

F.# 1-2
Sighisoara Towerstars - Otelul Dunarea Galati Mit 1-4

@ Oxigen: - felicitari mate pentru castigarea Cupei :) - premiul cat de repede pot.

- VACANTAAAAAA - Inscrierile pentru o noua editie au loc incepand cu week-endul 11-12.10

beRBErul


Merci frumos! Chiar meriti o vacanta dupa atatea calcule si mesaje organizatorice. Felicitari pt toata implicarea!


 Pagina: 1 2 3 4