Влез в играта

22.05.2011 - Версия 3.9.3

Мениджърите със спонсорски пакет ще имат опция предварително, преди мач, да избират между два определени състава, с които да изиграят срещата - един състав за мачове от лигата и отделен за приятелските мачове. Това дава възможност да изберете отделни състави няколко дни преди самите срещи, така че няма да се притеснявате за мачовете в случаите, когато отсъствате. Изборът кой от 2-та състава да играе може да направите в специфичните настройки и тактика (през меню Календар) за всеки отделен мач, а автоматичните настройки за всички мачове от лигата и приятелските мачове се намират в меню Отбор -> Тактика. Изборът кои формации да участват в Състав 1 и Състав 2 се прави в меню Играчи -> Формации.

Турнирът Плейоф също беше променен, като отборите, елиминирани в четвъртфиналите, сега ще се борят за 5-8 позиция след края на сезона. Също така структурата на бонусите беше променена, за повече информация вижте Лига -> Бонуси.

Също така създадохме нов турнир, наречен Плейаут, където отборите, завършили на 9 до 16 позиция след редовния сезон, ще се борят за оставане в лигата. Отборите ще започват турнира с точките, които са събрали през редовния сезон и ще играят по 1 мач срещу всеки един от останалите. Приходите от всички мачове ще бъдат разпределяни поравно между отборите. Отборът, който е завършил на по-висока позиция в редовния сезон, ще бъде домакин в срещите срещу тези, завършили на по-ниска позиция от него. При равенство, мачовете в турнира Плейаут ще се играят с добавено време на принципа "златен гол". Крайното класиране от турнира ще определи кои отбори ще отпаднат от лигата.

Друга новост е, че за да платите бонус за лоялност на даден играч, той ще трябва да е изиграл минимум 180 минути на леда в мачове от лигата през настоящия сезон.

Новите младежи в младежката школа ще пристигат на възраст 16-18 години (16-19 в предишния сезон).

Цената за незабавно проучване беше увеличена с 20%.

Времето на леда за всички играчи ще бъде изписвано в репортажа от мача.