Jelentkezz be a játékba

22.05.2011 - 3.9.3-as verzió

A szponzorcsomaggal rendelkező menedzserek mostantól váltani tudnak két előre beállított felállás között, egyet a liga-,és egyet a barátságos meccsekre. Ezeket a felállásokat be lehet állítani pár nappal előre, így nem kell aggódni néhány napos távolmaradás miatt. Az adott meccs felállása beállítható a meccs taktikai oldalán, Az előre létrehozott, alap felállása a taktikáknak pedig a Csapat, Taktika menüpont alatt.

A rájátszás tornája fejlesztve lett, azok a csapatok, akik a negyeddöntőben kiestek, mostantól játszani fognak az 5.-8. helyért. A rájátszási jutalmak felépítése szintén változott : további infó a Liga, Jutalmak menüpont alatt.

Egy új ligabeli torna lett bevezetve : a "Playout", ahol azok a csapatok, amelyek a 9.-16. hely között végeztek az alapszakasz után, küzdeni fognak, hogy elkerüljék a kiesést. A csapatok azzal a pontszámmal kezdenek ezen a tornán, amit az alapszakaszban megszereztek, és minden csapattal játszanak egy meccset - a meccsek bevétele egyenlően lesz elosztva a csapatok között. A fogadó fél az a csapat, amelyik jobb helyezést ért el az alapszakaszban. A hosszabbításos meccsek a győztes gólig tartanak. A kieső csapatokat ennek a tornának az eredménye határozza majd meg.

Hűségjutalmat mostantól csak annak a játékosnak lehet fizetni, amelynek az adott szezon ligamérkőzésein jégen töltött ideje meghaladja a 180 percet.

A juniorok mostantól 16-18 éves korukban érkeznek az előkészítőbe (16-19 év között volt az előző szezonban)

Az azonnali kutatás költsége 20%-kal emelkedik.

Az összes játékos jégen töltött ideje meg fog jelenni a mérkőzés leírásában.